Мета та завдання дослідження у вступі диплому

3 Лют 2022
2 627

Мета та завдання у дипломній роботі – це не одне й те саме. Якщо ви входите до більшості, які поняття не мають, у чому різниця – вітаємо. У вас є ми, а значить, зараз на easy розберемося.

 

Мета дипломної та курсової роботи

Мета – це фінішна точка, це світло в кінці тунелю. Вона відповідає на головне питання – навіщо все це робиться. Ми зараз не про глобальні плани на життя із серії: захищусь-одружуся-побудую кар’єру. А про конкретне дослідження – вирішити проблему, встановити закономірність, підтвердити гіпотезу.

Без мети, в принципі, диплом чи курсова робота безглузда. І якщо з курсової ще можна спробувати пройти без нічого та узагальнити, то від диплома вимагається конкретне «навіщо». Насправді все не так страшно, просто не повинно бути сильних розбіжностей між заявленим у вступі та написаним у розділах.

 

Завдання дипломної та курсової роботи

Завдання – це міні-мета, проміжні фініші, дрібні кроки, за допомогою яких досягається глобальна мета. Без них результат може лише снитися. Не можна ж раз і підтвердити гіпотезу. Потрібно, наприклад, розрахувати, вивчити інші дослідження, поставити дослід, проаналізувати закономірності. Ось так камінь за каменем (завдання за завданням) вистилається дорога до світлого майбутнього (звичайно ж ми про мету диплома).

Отже, щоб не заплутатися: завдання – це наші кроки задля досягнення мети. Ось не буває, щоб раз – і навчився водити. Потрібно вирішувати завдання – записатися до автошколи, взяти уроки, попрацювати над страхами, потренуватися. Так і з дипломом.

 

Різниця між цілями та завданнями

Завдання завжди є частиною досягнення мети та ніколи не дублює її. Цілей, як правило, у дипломі максимум дві, але частіше одна єдина. Завдань набагато більше, аж до 10. І, до речі, в ході дослідження їх можна змінювати, що набагато складніше зробити з метою.

Завдання як молекули пов’язані одна з одною, послідовно змінюють одне одного і приводять у результаті до мети. Але ця мета простежується в кожному розділі і підрозділі диплома або курсової. Так формується загальна цілісна картина під назвою дослідження.

 

Формулювання цілей та завдань

Тримайте лайфхаки по цілям у дипломі:

 • повна відповідність темі та зв’язок з нею;
 • вказівка, що буде в кінці, який планується результат;
 • безпосереднє відношення до проблеми;
 • реальність, чіткість, чіткість.

Слова-підказки для формулювання: довести, досліджувати, встановити, виявити.

По завданням також є свої орієнтири:

 1. 1 завдання – 1 пункт плану. Вступ та висновок не беремо, в іншому – чітке співвідношення. Разом 7-8 завдань на диплом.
 2. Кожне завдання логічно пов’язане з попереднім та наступним. Жодних «білих ворон» у тексті та кроків невпопад.
 3. Всі завдання – дозволені та використовувані. Жодного протиріччя здоровому глузду, існуючим загальновизнаним методам і (про всяк випадок скажемо і про це) закону.

Слова-підказки для формулювання: розрахувати, підтвердити, проаналізувати, порівняти.

 

Як відрізнити ціль від завдання і не заплутатися?

Дайте собі відповідь на запитання: що буде, якщо не виконати мету або завдання? Наприклад, ви заявили, що мета – довести гіпотезу. То що буде без неї? Не буде диплому. А якщо без якогось завдання? Диплом не розвалиться, а ціль буде виконана іншими способами.

І щоб прямо вже зовсім зрозуміло, згадуємо компот. Так-так, звичайний компот із ягід та сухофруктів. Малину можна замінити на смородину, і смак зміниться, але це, як і раніше, буде компот. Тобто завдання взаємозамінні. Якщо змінити ціль, наприклад, на кисіль, сенс напою втрачається.

Ось така ситуація. А компанія «Світ Знань», як і раніше, залишається надійним помічником та партнером студентам. Ми досягнемо ваших цілей, виконаємо всі завдання, щоб захист курсової чи дипломної роботи пройшов на ура!

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами