Як обійти Антиплагіат?

22 Гру 2020
4 419

Критерій унікальності – ключовий аспект якості будь-якої наукової роботи. На світовій і вітчизняній арені активно просувається концепція захисту інтелектуального і авторського права. Сучасні технології та алгоритми дозволяють легко перевірити тексти на оригінальність.

Чи потрапляли ви в таку ситуацію, коли повністю самі писали, наприклад, курсову, а система Антиплагіат показала червоні цифри? Це позначилася відсутність досвіду. У статті ми поговоримо про головні аспекти оригінальності, секрети, правила і лайфхаки підготовки контенту.

 

Унікальні та актуальні роботи: як уникнути плагіату?

Якщо мислити глобально, до нас вже все придумано, написано. По суті науковий матеріал з однієї і тієї ж теми багато в чому дублюється. Зрештою, є аксіоми, науково доведені загальновизнані факти, точні формули, цитати. Все це розцінюється як запозичення.

У студента два виходи:

 • Вибрати слабо вивчену, що не поширену тему – і зіткнутися з проблемою, які джерела використовувати, де взяти матеріал, як не потрапити в халепу з ненауковими даними.
 • Піти шляхом найменшого опору і взяти «заїжджений» напрям. Наприклад, що можна студенту-правознавцеві написати нового про психологію підліткової злочинності? Вже писано-переписано, хіба що статистику. Очевидна проблема оригінальності.

Оптимальне рішення – пошук золотої середини. Не варто заходити в незвідані нетрі, але і бути мільйонним автором ідентичної статті теж не потрібно. Ось вам перший лайфхак – порадьтеся з викладачем.

Студентські роботи перевіряються в програмі Антиплагіат.ВНЗ. Доступ до неї обмежений і найчастіше є лише у викладачів, може – у аспірантів. 

Етапи унікалізації тексту

Алгоритм дій нескладний:

 1. Виберіть сервіс перевірки. Безкоштовно це можна зробити на Advego, PlagiarismCheck.org, Strike-plagiarism, Duplichecker, Unicheck (Turnitin). Це досить потужні ресурси, у яких великий функціонал.
 2. Завантажте носій і активуйте перевірку.
 3. Збережіть початковий варіант і зробіть резервну копію. Навіть якщо зафіксована низька унікальність. У процесі доопрацювання стаття або диплом можуть втратити первісний вигляд і суть, стати безглуздим і нескладним. З копією у вас буде можливість повернутися у вихідну точку.
 4. Виберіть способи, за допомогою яких будете обходити системи. Важливо керуватися тільки незабороненими прийомами і методами.
 5. Підвищіть відсоток оригінальності. Причому зробити це потрібно із запасом мінімум на 5%. Так ви знизите ризики несподіваних «стрибків» підсумкового значення.
 6. Збережіть готовий варіант і цифрове підтвердження. Це ваш аргумент в разі, якщо викладач забракує результат.

Різні системи Антиплагіат можуть показувати неоднакову унікальність одного і того ж фрагмента. Причому розрив може становити до декількох десятків відсотків. Це специфіка алгоритмів і програм. Тому рекомендується «підганяти» оригінальність за всіма основними перевірками

Способи підвищення оригінальності тексту

Антиплагіат обійти не так вже й складно, якщо знати секрети і тонкощі процесу. Є так звані законні і напівзаконні прийомчики. Вибір за вами. Але пам’ятайте про академічну сумлінність і репутацію.

 1. Глибокий ручний рерайт. Більш ефективного методу ще не винайшли. Всі ми пам’ятаємо перекази в школі. Так ось, в джерела потрібно вникнути і передати їх своїми словами. Головне – зберегти зміст і логічну послідовність подій. Це копітка робота, але результат того вартий.
 1. SEO-оптимізація матеріалу. Скажете – це ж з іншої опери? А ось і не зовсім. Часто причиною не оригінальності є заспамленність термінологією, сухість, перенасиченість непрямими цитатами. Перше, з чого потрібно почати – прибрати тавтологію термінів. Якщо мова йде про банкрутство фізичної особи, зовсім не обов’язково вказувати таке формулювання в кожному абзаці. Прибирайте канцеляризми, використовуйте займенники, але в міру.

 

Неоднозначні методи обходу Антиплагіат

У боротьбі всі засоби хороші. Цю тезу можна ставити під сумнів. Однак якщо потрібно терміново підвищити унікальність тексту, використовують такий варіант, як переклад з іноземної мови. Це «чистий» варіант.

Зарубіжні джерела використовуються не так вже й часто. Головна причина – мовний бар’єр. Прискорена версія – «прогнати» матеріал через автоперекладач і назад. Формулювання зміняться, але і сенс теж може спотворитися. А вже скільки доведеться вичитувати на помилки – навіть не описати. Проте, до такого прийому вдаються досить часто.

Авторам відомо таке поняття як шингл. Це чітко деталізована послідовність певної кількості слів в тексті. Своєрідні ланцюжки фраз утворюються за рахунок того, що кожне слово може або замикати шингл, або починати наступний. Досить розірвати цей ланцюжок заміною деяких слів, і унікальність підвищується. Рекомендується міняти кожні 2-3 слова.

 

Які методи унікалізації тексту не працюють?

Давно зжили себе колись популярні варіанти:

 • Сінонімайз, тобто прогін наукової праці через спеціальні програми, які замінять слова синонімами. Це варіант «лузерів», оскільки результатом є нечитабельний, абсолютно нескладний текст. Незрозуміло що гірше – не унікальність контенту або ось такий результат.

 • Заміна символів і букв на латиницю, іноземні літери. Візуально можна не помітити відмінності. Так, наприклад, українська та англійська літера «i» виглядають однаково. Такий прийом працює, але рівно до того моменту, як перевірка не підкреслить огріхи.
 • Автоматичне перенесення. Ви часто бачите наукові статті або дипломи з перенесенням слів? А так не прийнято. Є правила оформлення, та форматування по ширині цілком достатньо. Але розрив слова дійсно збиває з пантелику системи, і відсоток за підсумком буде набагато вище. Але така технологія – архаїзм, присікається викладачами на корені.

У гонитві за унікальністю студенти часто спотворюють фактичні дані: змінюють назви, дати, цифри, хронологію, навмисне роблять помилки в іменах власних, прізвищах. Чи варто говорити, що такі методи неприпустимі? За це, будьте впевнені, ніхто не погладить по голівці

Причини, чому не варто обманювати Антиплагіат

Все таємне стає явним. Як би банально не звучала прописна істина, але сучасні програми Антиплагіат мають весь необхідний арсенал, щоб виявити хитрощі і обманні схеми. Найлегше з негативних наслідків – доопрацювання. Можливі сценарії і по жорсткіше, наприклад, перенесення захисту диплома на рік.

Наука не стоїть на місці. Викладацький склад проходить навчання та перекваліфікацію. Іншими словами, вони вже неозброєним поглядом зчитують підступ. Унікальність хоч і важливий, але не єдиний критерій оцінки наукових робіт. Якість ніхто не відміняв. Так ось, ігри з унікалізації практично завжди погано впливають на зміст і наповнення.

Обхід Антиплагіату – ризик. У 99% випадків він невиправданий і не вартий того. Пам’ятайте, що репутація студента відновлюється дуже складно. Якщо є плани розвиватися і реалізовуватися в сфері науки, не варто нехтувати елементарними канонами доброчесності.

Необхідний відсоток унікальності студентських робіт залежить від їх складності. Для рефератів досить 40%, курсові повинні бути 65-70%, а дипломні роботи з гуманітарних профілів – аж до 90%

Висновки

Щоб підкорити будь-яку перевірку Антиплагіат, не обов’язково її обходити і намагатися обдурити систему. Як не крути, це боротьба з вітряками, та ще й сполучена з купою ризиків. Шукайте альтернативи. Компанія «Світ Знань» в цьому допоможе.

Пропонуємо виконати на замовлення всі види студентських та наукових робіт «під ключ». Це означає, ви отримаєте результат, який відповідає найсуворішим вимогам і критеріям, в тому числі в частині унікальності.

Надійна система гарантій і схема співпраці, вигідна вартість, безкоштовні доопрацювання, супровід і консультації – це мала частина ваших переваг. Цілі набагато ближче, ніж здається на перший погляд. Досить довіритися професіоналам нашої компанії.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами