Захист диплому онлайн – як проходитиме у 2022 році

21 Кві 2022
526

Поширення коронавірусної інфекції завдало сильного удару по цілій низці громадських інститутів та засад. Торкнулася вона і звичний для всіх процес навчання школярів та студентів, спровокувавши вимушених перехід на дистанційне навчання. Нівелювало можливість повернення незабаром у звичні класи та аудиторії вторгнення РФ на територію України. Тому, мабуть, ще нескоро студенти захищатимуть диплом так, як це було звично протягом останніх десятиліть. Але ж без цього ніяк, для отримання кваліфікаційного рівня бакалавра чи магістра написання та захист роботи є обов’язковими.

Щоб подати роботу на кафедру для перевірки, її необхідно надіслати електронною поштою. А викладач, отримавши роботу для рецензування, має уважно вивчити її на предмет:

 • відповідності роботи поставленим перед нею вимогам щодо змісту, структури та правил оформлення посилань на джерела;
 • відсутність плагіату. Для цього використовуються спеціальні програми Антиплагіат. Завантажити роботу з інтернету або скопіювати частину чиєїсь дисертації вже не вийде.

Потім згідно з графіком ВНЗ студент підключається до Zoom або Google meet і відбувається захист диплому онлайн. Для захисту онлайн також потрібно подбати про такі речі, як доповідь та презентація (для ознайомлення членів комісії із презентацією доведеться дати доступ до демонстрації свого екрану).

Підготовка до захисту дипломної роботи хоч і має деякі нюанси, все ж таки повинна здійснюватися за загальноприйнятими канонами, так би мовити. Йдеться про те, що слід підготувати змістовну доповідь та опрацювати подачу матеріалу. Адже хороша дипломна робота – далеко не все, що потрібне для її успішного захисту. Кожне слово і жест повинні випромінювати впевненість, а мова має бути добре поставлена.

Недаремно говорять про те, що добре було б кілька разів проговорити свою доповідь перед дзеркалом. Це дозволить не просто побачити себе ніби збоку, але й сприятиме тому, щоб текст краще відклався в голові. Взагалі найкраще вивчити текст доповіді, оскільки читання з листочка виглядає “м’яко кажучи не дуже”, інша справа – впевнений погляд у камеру та відмінне володіння інформацією.

Текст доповіді краще вивчити напам’ять, на членів комісії це справить краще враження, ніж читання з аркуша.

Щоб захист пройшов успішно і в процесі не виникало жодних казусів, слід не лише добре підготуватися до доповіді, а й подбати про такі речі, як:

 • зовнішній вигляд. Ваш зовнішній вигляд має бути відповідним. Волосся має бути добре розчесане, речі чисті та нагладжені, якщо ви хлопець, то також слід поголитися. Адже, як знаєте, зустрічають по одязі. Щодо одягу слід зазначити, що не має бути жодних футболок, спортивних костюмів, тільки класичний дрес-код;
 • вимкнення месенджерів на комп’ютері або ноутбуці під час захисту. Як було зазначено вище, для ознайомлення членів комісії з презентацією, вам необхідно буде дати доступ до демонстрації свого екрану. Буде не дуже, якщо в цей час ваш друг чи подруга почнуть закидати вас повідомленнями, особливо якщо зміст буде доступний на загальний огляд;

 • комфортні умови для роботи студента загалом. Під час захисту слід виключити перебування сторонніх осіб у приміщенні. Вони можуть потім з’явитися в камері або видавати сторонні звуки, які заважатимуть студенту зосередиться, і заважатимуть членам комісії слухати доповідь. Сюди ж можна віднести стабільний інтернет, адже картинка, що постійно пропадає, або ж неможливість підключитися можуть стати серйозними перешкодами на шляху до мрії. Бажано також роздобути мікрофон для такої важливої ​​події;
 • можливість презентації для доповіді. Якщо не вдасться продемонструвати свою презентацію на захисті, то результат може бути непередбачуваним. Звичайно, за умови доброї доповіді та активної участі в дискусії все буде добре, проте для отримання чудової оцінки доведеться докласти у рази більше зусиль. Найкраще відрепетирувати демонстрацію заздалегідь, особливо це стосується студентів, які працюють на ноутбуках від Apple.

Також варто підготувати документ, що засвідчує особу, це дозволить представникам комісії зрозуміти, що перед ними є справді той студент, якому належить авторство роботи.

Деякі студенти, які вже пройшли цей етап свого життя відзначають, що певною мірою захист онлайн навіть складніший, ніж виступ в аудиторії. Складності обумовлені необхідністю продумати всі моменти, що стосуються технічного забезпечення процесу захисту. Тому не варто недооцінювати важливість підготовки до цієї знаменної події. На захисті диплому онлайн також важливі впевнене володіння інформацією, вміння підтримувати дискусію та зовнішній вигляд, як і захист диплома в аудиторії.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами