Захист диплому онлайн – як проходитиме у 2022 році

21 Кві 2022
1 097

Поширення коронавірусної інфекції завдало сильного удару по цілій низці громадських інститутів та засад. Торкнулася вона і звичний для всіх процес навчання школярів та студентів, спровокувавши вимушених перехід на дистанційне навчання. Нівелювало можливість повернення незабаром у звичні класи та аудиторії вторгнення РФ на територію України. Тому, мабуть, ще нескоро студенти захищатимуть диплом так, як це було звично протягом останніх десятиліть. Але ж без цього ніяк, для отримання кваліфікаційного рівня бакалавра чи магістра написання та захист роботи є обов’язковими.

Щоб подати роботу на кафедру для перевірки, її необхідно надіслати електронною поштою. А викладач, отримавши роботу для рецензування, має уважно вивчити її на предмет:

 • відповідності роботи поставленим перед нею вимогам щодо змісту, структури та правил оформлення посилань на джерела;
 • відсутність плагіату. Для цього використовуються спеціальні програми Антиплагіат. Завантажити роботу з інтернету або скопіювати частину чиєїсь дисертації вже не вийде.

Потім згідно з графіком ВНЗ студент підключається до Zoom або Google meet і відбувається захист диплому онлайн. Для захисту онлайн також потрібно подбати про такі речі, як доповідь та презентація (для ознайомлення членів комісії із презентацією доведеться дати доступ до демонстрації свого екрану).

Підготовка до захисту дипломної роботи хоч і має деякі нюанси, все ж таки повинна здійснюватися за загальноприйнятими канонами, так би мовити. Йдеться про те, що слід підготувати змістовну доповідь та опрацювати подачу матеріалу. Адже хороша дипломна робота – далеко не все, що потрібне для її успішного захисту. Кожне слово і жест повинні випромінювати впевненість, а мова має бути добре поставлена.

Недаремно говорять про те, що добре було б кілька разів проговорити свою доповідь перед дзеркалом. Це дозволить не просто побачити себе ніби збоку, але й сприятиме тому, щоб текст краще відклався в голові. Взагалі найкраще вивчити текст доповіді, оскільки читання з листочка виглядає “м’яко кажучи не дуже”, інша справа – впевнений погляд у камеру та відмінне володіння інформацією.

Текст доповіді краще вивчити напам’ять, на членів комісії це справить краще враження, ніж читання з аркуша.

Щоб захист пройшов успішно і в процесі не виникало жодних казусів, слід не лише добре підготуватися до доповіді, а й подбати про такі речі, як:

 • зовнішній вигляд. Ваш зовнішній вигляд має бути відповідним. Волосся має бути добре розчесане, речі чисті та нагладжені, якщо ви хлопець, то також слід поголитися. Адже, як знаєте, зустрічають по одязі. Щодо одягу слід зазначити, що не має бути жодних футболок, спортивних костюмів, тільки класичний дрес-код;
 • вимкнення месенджерів на комп’ютері або ноутбуці під час захисту. Як було зазначено вище, для ознайомлення членів комісії з презентацією, вам необхідно буде дати доступ до демонстрації свого екрану. Буде не дуже, якщо в цей час ваш друг чи подруга почнуть закидати вас повідомленнями, особливо якщо зміст буде доступний на загальний огляд;

 • комфортні умови для роботи студента загалом. Під час захисту слід виключити перебування сторонніх осіб у приміщенні. Вони можуть потім з’явитися в камері або видавати сторонні звуки, які заважатимуть студенту зосередиться, і заважатимуть членам комісії слухати доповідь. Сюди ж можна віднести стабільний інтернет, адже картинка, що постійно пропадає, або ж неможливість підключитися можуть стати серйозними перешкодами на шляху до мрії. Бажано також роздобути мікрофон для такої важливої ​​події;
 • можливість презентації для доповіді. Якщо не вдасться продемонструвати свою презентацію на захисті, то результат може бути непередбачуваним. Звичайно, за умови доброї доповіді та активної участі в дискусії все буде добре, проте для отримання чудової оцінки доведеться докласти у рази більше зусиль. Найкраще відрепетирувати демонстрацію заздалегідь, особливо це стосується студентів, які працюють на ноутбуках від Apple.

Також варто підготувати документ, що засвідчує особу, це дозволить представникам комісії зрозуміти, що перед ними є справді той студент, якому належить авторство роботи.

Деякі студенти, які вже пройшли цей етап свого життя відзначають, що певною мірою захист онлайн навіть складніший, ніж виступ в аудиторії. Складності обумовлені необхідністю продумати всі моменти, що стосуються технічного забезпечення процесу захисту. Тому не варто недооцінювати важливість підготовки до цієї знаменної події. На захисті диплому онлайн також важливі впевнене володіння інформацією, вміння підтримувати дискусію та зовнішній вигляд, як і захист диплома в аудиторії.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами