
Де навчатися на логіста в Україні: найкращі університети та освітні програми
Логістика є однією з найбільших галузей промисловості, яка має давню історію. Сьогодні щодня автомобільним, залізничним, морським та повітряним транспортом відправляються до споживача величезна кількість вантажів у вигляді одягу, меблів, продовольчих товарів тощо. Тому у затребуваності фахівців у цій галузі сумнівів немає. Люди, які отримали цю професію, покликані забезпечувати управління матеріальними та людськими ресурсами з метою оптимізації певних бізнес-процесів.
На них покладаються завдання щодо координації та контролю роботи складського господарства та транспортних служб підприємств; підготовка документів, оформлення та визначення кращого маршруту для доставки вантажів тощо. У процесі такої роботи доводиться мати справу з наявністю та обробкою великих масивів інформації. На кону великі гроші і тому на фахівця покладається величезна відповідальність. Щоб не просто здобути освіту, а стати затребуваним на ринку праці, слід здобувати освіту у хорошому ВНЗ. Які навчальні заклади готують логістів та чи можуть курси замінити “класичний” підхід до здобуття освіти розглянемо у цій статті.
“Логістика” – освітня програма, доступна у рамках спеціальності “Менеджмент”. Мистецтво управління та планування, координація та контроль, ефективність та виконання – ключові навички, якими опановують студенти цієї спеціальності. У період навчання у цьому ВНЗ студент навчиться правильно ставити цілі та керувати промисловими потоками, впроваджувати новітні технології та організовувати інтелектуальну та виробничу спільноту. Менеджмент – це економічна спеціальність широкого профілю, на основі якої можна опанувати будь-яку із суміжних галузей – від міжнародної економіки до управління проектами. Майстерні фінансисти та керівники великих компаній та підприємств, аналітики та економісти, фахівці з управління персоналом та виробничими процесами – це випускники спеціальності «Менеджмент» у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Тут є і бакалаврат, і магістратура.
Один із найвідоміших навчальних закладів аграрного спрямування України та за її межами. Має найвищий – IV рівень акредитації. Завдяки педагогічній та науковій діяльності вчених-викладачів та високим здобуткам студентів, за показниками рейтингу, проведеного Міністерством освіти та науки України, університет посів у 2007 році почесне 3 місце серед 20 аграрних ВНЗ країни. Навчання тут ґрунтується на органічному поєднанні науки та практики. Це забезпечує високий рівень підготовки спеціалістів у сфері аграрного спрямування. Випускники університету мають значний попит на ринку праці як в Україні, так і за її межами. Є бакалаврат та магістратура.
Підготовка кадрів вищої кваліфікації в галузі менеджменту, державного управління та управління проектами, що здійснюється Одеським регіональним інститутом державного управління – це вагомий внесок у формування нового кадрового корпусу як для державних служб, так і в галузі підприємницької діяльності. Доступні бакалаврат і магістратура.
Історія Донецького національного університету імені Василя Стуса налічує 85 років. За цей час із невеликого педагогічного інституту, на двох факультетах якого навчалося лише 138 студентів, він перетворився на сучасний освітній та інноваційний центр, відкриту академічну спільноту, університетську сім’ю та світоглядний простір, що дозволяє жити, працювати, вчитися, самореалізуватися. Доступний бакалаврат і магістратура.
Це далеко не повний перелік ВНЗ, де можна отримати цю спеціальність. Якщо стати логістом – ваша мрія, то ви напевно знайдете відповідний навчальний заклад за своїми критеріями. Про них трохи далі.
Крім наявності в університеті потрібної програми навчання при виборі навчального закладу, абітурієнт повинен також орієнтуватися на такі моменти:
Перш ніж подавати документи до якогось ВНЗ, слід ознайомитися з відгуками про нього на незалежних джерелах, а також по можливості налагодити контакт з тими, хто в ньому навчається або навчався останніми роками.
Залежно від програми (спеціальність може бути або «транспорт», або «менеджмент»), кількість годин і список предметів ВНЗ можуть трохи змінювати. Основними предметами, що вивчають майбутні логісти, є: інформатика, математика, вступ до логістики, бухгалтерський облік, основи управління, статистика, товарознавство, маркетинг, фінанси, право.
У сучасному світі багато хто ставить під сумнів необхідність здобуття освіти у ВНЗ і воліє робити вибір на користь курсів. Проте не всі роботодавці готові відмовитися від такого пункту, як обов’язкова наявність диплома у претендента. Аргументами на користь курсів зазвичай виступають:
Курси – це не завжди альтернатива ВНЗ. Існує багато варіантів, що підходять для підвищення кваліфікації фахівців.
Курсів логістики є безліч. Ось найпопулярніші місця для проходження навчання:
Є інші варіанти. Якщо вам пощастило вже навчатися на факультеті, де випускають майбутніх логістів, але у вас виникли труднощі з підготовкою письмових робіт, то гарною ідеєю буде звернутися в компанію «Світ Знань». У ній можна замовити дипломну роботу, курсову чи іншу роботу з гарантією. «Світ Знань» має бездоганну репутацію на ринку інформаційних послуг та може похвалитися високою швидкістю підготовки робіт, гарною якістю та доступними цінами на всі види послуг. Майбутній логіст точно залишиться задоволеним отриманим результатом.
Навчання на бакалавріаті складає 4 роки, магістратурі – 5,5 років. Курси можуть бути різні, все залежить від програми і т.д. Однак не всі готові взяти на роботу людину, яка не має диплома про утворення державного зразка.
У кожному ВНЗ встановлено свою вартість навчання. У середньому у 2023 році контракт коштуватиме 22-30 тисяч грн на рік.
Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.
Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.
Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.
Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.
Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.
Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:
Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.
Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами