ТОП-10 найгірших ВУЗів України

26 Сер 2020
2 416

Не місце прикрашає людину, а людина місце. Тобто теоретично хорошому студенту поганий ВНЗ не перешкода. Але все це втрачає сенс в гонитві за якістю освіти і престижністю. У 2020 році свої, нові рейтинги, і вони в чомусь передбачувані, а в чомусь несподівані.

Експертна група з центром «Євроосвіта» за вже старою доброю традицією склали рейтинг кращих вищих навчальних закладів України. Всього в список потрапило 200 позицій. Саме його ми візьмемо за основу.

 

Найгірші з кращих

З будь-яких двох сотень вищих навчальних закладів нашої країни є десять найменувань, які завершують перелік. Вони, безумовно, не найгірші (і ми віримо в їх перспективність), але на сьогоднішній день істотно поступаються лідерам і середнячкам.

Отже, до переліку увійшли такі ВНЗ (1-й – найгірший і далі по мірі підвищення):

 1. Київський інститут бізнесу та технологій – 92,07;
 2. Національна академія служби безпеки України – 91,9 (несподівано, чи не так?);
 3. Харківська державна зооветеринарна академія – 91,37;
 4. Донецький юридичний інститут – 91,21;
 5. Київська академія перукарського мистецтва – 91,2;
 6. Луганський національний аграрний університет – 91,18;
 7. Університет Короля Данила – 90,89;
 8. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука – 90,81;
 9. Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського – 90,7;
 10. Київський Медичний університет УАНМ – 90,07.

Ось так виглядає ТОП рейтинг з кінця. Нагадуємо, що він щороку змінюється і оновлюється. Ніщо не вічне на землі, і позиції аутсайдерів теж.

Цікаво! Пальма першості в 2020 році дісталася НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який для багатьох несподівано змістив з лідерських позицій на друге місце КНУ імені Тараса Шевченка. Однак різниця в балах незначна – всього лише на 0,6 бала.

Як визначається рейтинг ВНЗ?

В академічному рейтингу, який був узятий за основу формування списку, організатори при складанні ґрунтувалися на базових принципах ранжирування університетів. Відбір і класифікація, як заявлено, повністю відповідають критерію прозорості та незалежності.

В основу складання беруться виключно відкриті дані, які містяться на офіційних відкритих веб-ресурсах міжнародних установ і організацій. Однак в рамках цього дослідження в експертних оцінках самих університетів не використовувалися. Ще до уваги брався такий критерій, як всебічність функціонування.

Зрозуміло що нічого не зрозуміло? Тоді простіше. Було взято десять основних критеріїв, за якими складався академічний рейтинг університетів нашої країни в цьому році. Шість з цих показників є міжнародними. У їх числі дані по Scopus, кількість отриманих патентів, участь у програмах Європейського союзу. Так і утворилися бали, які ви можете бачити навпроти кожного з навчальних закладів вище.

Цікаво! Кращий бал в списку академічної рейтингу вищих навчальних закладів України – 3,75, а найгірший – 92,07. Тобто розрив дуже значний і багато про що говорить.

Негласний «чорний список»

Реформа освіти передбачає, що кількість навчальних закладів буде скорочуватися. З одного боку, акцент на якість важливий і виправданий, а з іншого боку багатьом навчальним закладам варто задуматися.

Звичайно ж, офіційно ніхто не дасть перелік ВНЗ, які будуть закриті – адже потрібна перевірка, аргументи, обґрунтування. Але в кулуарах журналістів (наприклад, ми поспішили до нього дані в depoUA) варто з обережністю поставитися до вибору таких ВНЗ:

 1. Бориспільський інститут муніципального менеджменту при МАУП.
 2. Український гуманітарний інститут місто Буча.
 3. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.
 4. Київський славістичний університет.
 5. Університет сучасних знань.
 6. Університет менеджменту освіти.
 7. Дніпровський державний університет.
 8. Придніпровська державна академія фізкультури і спорту.
 9. Ізмаїльський державний гуманітарний університет
 10. Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президенті України.

У рейтингу на вибування університети-переселенці з Луганська і Донецька. Однак, як показує рейтинг ТОП 100 – не в повному обсязі. Наприклад, Донецький медичний університет і Донецький національний університет імені Василя Стуса займають досить міцні позиції в рейтингу.

В якому б ви університеті не вчилися, компанія «Світ Знань» стане надійним помічником у виконанні будь-яких студентських робіт. Наш орієнтир – ваш успіх.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами