Студентська стаття

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість статті для студента безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 2 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Навіщо потрібні студенту наукові статті?

  Почасти філософський і одночасно гранично ясне питання. Для подальшого росту і розвитку:

  • бонус при захисті магістерської роботи;
  • перевага при вступі в магістратуру;
  • можливість брати участь у конкурсах на отримання грантів;
  • хороший заділ для подальшої дипломної роботи або навіть дисертації;
  • можливість поліпшити бал з дисципліни;
  • демонстрація серйозності намірів у науковому векторі;
  • шанс показати свої напрацювання, думки і позицію.

  Наукові статті для студентів – це досвід і практичний навик, який стане в нагоді в подальшій діяльності.

  Опублікувати наукову статтю студенту не так-то просто, як може здатися на перший погляд. Чому? Для досвідчених вчених або здобувачів наукових ступенів редакції журналів з меншими побоюваннями розкривають свої двері. У той час як нікому не відомі дилетанти (саме так часто ставляться до новачків-студентів) не завжди можуть запропонувати щось вартісне.

  Як пишуться наукові статті студентів?

  Тут не винаходиться велосипед. Схеми написання всіх наукових статей схожі, а головна відмінність зводиться до складності і серйозності опрацювання теми. Отже, весь процес можна представити у вигляді послідовних етапів:

  1. Опрацювання концепції. Що, де, коли, навіщо. Мається на увазі вибір теми, як мінімум. Ну, або хоча б, визначення напрямку, яким присвячена стаття.
  2. Вибір наукового керівника. Це головний соратник, помічник і консультант на найближчий час.
  3. Узгодження теми. Вона повинна бути реальною, актуальною, цікавою, перспективною і, що важливо, дослідженою хоча б частково. Досвід студента не дозволить розробити питання з нуля без найменших джерел.
  4. Підбір літератури. Опрацювати потрібно як можна більше матеріалу по темі. Обмежуватися університетською бібліотекою і книжками не можна. Важлива статистика, Інтернет ресурси, практичні документи, нормативна база. Що важливо, так це «вік» джерел. Чим молодше, тим краще. 2-3 роки публікації – відмінний варіант.
  5. Складання плану. Розпишіть по пунктах, що і де писати. Інакше стаття буде нагадувати «я одягла усе найкраще відразу».
  6. Написання основної частини. Все, що вивчили раніше і запланували, потрібно звести воєдино.
  7. Коректура. Навіть найзатятіші оптимісти не будуть вас запевняти в можливості з першого разу підготувати бездоганну статтю. Прочитавши матеріал, і ви самі, і ваш науковий керівник (якщо йому не все одно, звичайно) вносите правки.
  8. Оформлення. Вимоги висуває конкретне видання. Список літератури є обов’язковим, як і зазначення інформації про автора, правильне оформлення виносок.

  Це спрощена схема, яка універсально однаково підходить і для статей по психології, і з менеджменту, і по фінансам.

  Чому варто замовити написання і публікацію студентської статті?

  Такий підхід стане вдалим рішенням, якщо крім бажання опублікуватися немає ніякої бази: ні досвіду, ні розуміння що писати, ні часу. Щоб перший млинець не став глевким, краще не ризикувати. Адже спочатку студент працює на свою репутацію, а потім вона на нього. Замовляючи магістерську статтю в компанії «Світ Знань», ви забезпечуєте собі гарантію якості і звільняєтесь від турбот, як написати й оформити матеріал. Ми пропонуємо широкий вибір тем по будь-яких напрямах, креативний підхід, цікавий формат дослідження.

  Магістерські статті наших авторів завжди відрізняються оригінальністю. Це грамотний, пізнавальний, достовірний контент, що відповідає критеріям за стилем і унікальністю. Вашу наукову статтю точно не можна буде назвати черговою сірою масою з Інтернету.

  Замовити студентську статтю в компанії «Світ Знань» можна дистанційно, скориставшись дзвінком або формою заявки на сайті. Ви:

  • конкретизуєте свої вимоги;
  • погоджуєте вартість, терміни, інші пункти;
  • укладаєте договір;
  • вносите авансову вартість;
  • отримуєте повідомлення, що магістерська стаття готова;
  • перераховуєте залишок платежу.

  Якщо потрібні доопрацювання, ми надаємо їх абсолютно безкоштовно і не обмежуємо вас у часі. Якщо замовлення звучить як «публікація під ключ», значить, замовник отримує підтвердження розміщення матеріалу в журналі.

  Професійна етика та дотримання принципу конфіденційності для нас – не просто слова. Дотримуємося, шануємо, поважаємо. Діємо виключно в інтересах замовника, тому кожна студентська стаття стає предметом гордості. Всі замовлення виконуються оперативно, з дотриманням вимог редакції, незалежно від того, це журнал Вузу або більш авторитетне видання ВАК. Забезпечується повний супровід. У компанії «Світ Знань» допоможуть опублікувати статтю студенту будь-якого факультету і курсу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами