Вступ до технікуму та коледжу – особливості

13 Чер 2022
428

Ще років 10-15 тому рішення про вступ до коледжу або технікуму могло бути сприйняте оточуючими дещо осудливо. Адже була думка про те, що таке рішення приймають люди, які не впевнені у своїх силах і сумніваються в тому, що зможуть скласти вступні іспити і поступити до університету. Проте, зараз ситуація зовсім інша. Щороку вищі навчальні заклади випускають багато студентів за профілем юрист або економіст, проте далеко не завжди вони виявляються відразу готовими до роботи.

Диплом про вищу освіту – це безумовно важливо, проте сьогодні важливішими є реальні вміння та навички. Саме від них залежить успіх практичної діяльності і саме вони впливають на те, як складатиметься кар’єра. Тим більше, що після коледжу чи технікуму, учень також може розглядати варіанти продовження свого шляху. Для нього відкрита і дорога до ВНЗ, де він може продовжити навчання, і є перспектива влаштуватися на роботу за фахом та розпочати свою кар’єру.

Вступ до коледжу або технікуму – відмінна альтернатива ВНЗ, а зовсім не дзвіночок про низький рівень кваліфікації.

Коли є сенс вступати до коледжу?

Піти зі школи після 9 класу має сенс тим учням, які:

 • хочуть здобути конкретну спеціальність. Щоб стати хорошим перукарем, навчитися ремонтувати автомобілі або ж навчиться готувати та стати фахівцем у цих та інших областях, найкращою ідеєю буде піти вчитися у технікум. Адже, щоб освоїти робітничі професії такого плану, доведеться інакше йти на курси, інших варіантів немає;
 • не хочуть гаяти дорогоцінний час. Щоб отримати спеціальність і дізнатися для себе, що є та чи інша професія, цього цілком достатньо. Якщо залишатися в школі до 11 класу і після вступати на бакалаврат, то доведеться витратити загалом 6 років. У той же час, тут у технікумі перспектива райдужніша – знадобиться всього 3-4 роки, а то й менше;
 • хочуть розпочати свою трудову діяльність. Випускників технікумів чи коледжів охоче беруть працювати молодшим персоналом, зате від студентів зазвичай вимагають реальний досвід роботи і влаштуватися набагато складніше;
 • хочуть у майбутньому піти до магістратури. Коледж чи технікум допоможуть заощадити час, адже після них випускники зазвичай одразу вступають на 2-3 курси навчання.

Також вступ до коледжу може бути цікавим тим, хто вже має освіту, і вирішив змінити професію та скоріше знайти роботу. У житті бувають ситуації різні і далеко не завжди, маючи, наприклад, вищу юридичну освіту, можна реалізувати себе і досягти успіхів. Але ж робота потрібна кожному, тому іноді доводиться перекваліфікуватися, щоб обрана професія приносила прибуток, а не існувала лише на папері.

 

А який напрямок обрати?

На ринку праці сьогодні потрібні такі професії:

 • медсестра. Персонал такої кваліфікації затребуваний у різних клініках, діагностичних центрах тощо. Тому робота буде завжди, крім того, сьогодні в медичній сфері постійно відбуваються різні реформи, тому в плані фінансів це буде дуже цікаво в майбутньому;
 • механік. Ця професія сьогодні є дуже популярною, адже відкриває широкі перспективи. Можна у майбутньому відкрити навіть свій автосалон;
 • фармацевт. Можна як працювати в аптеці, так і влаштуватися на якусь компанію, яка займається виробництвом лікарських препаратів;
 • майстер столярного виробництва. Можна виготовляти садові меблі, вікна, сходи тощо. Враховуючи тенденції на екологічне виробництво, без роботи, маючи таку спеціальність, точно не залишишся;
 • перукар. За кілька років навчання можна осягнути всі тонкощі та нюанси роботи в цій галузі, а ось за курси, тривалістю 2-3 місяці (в середньому) зробити це неможливо;
 • кухар. Тут варіанти найрізноманітніші. Можна працювати у ресторанах, кафе, кондитерських. До обов’язків належить створення рецептур, створення технічних карток для ресторанів;
 • електромонтажник. Ремонт чайників, телевізорів, кофемашин – те, що потрібно за всіх часів;
 • програміст. ІТ-сфера – це якраз та сфера, де диплом про вищу освіту не потрібен зовсім. Освоїти мову програмування, правила СЕО-оптимізації та інші моменти можна самостійно. Але в коледжі учнів навчають системного мислення, аналітики, тут же їм дадуть потрібну практику та допоможуть скласти портфоліо для майбутнього;
 • залізничний технік;
 • вихователь та інші.

Сучасний ринок праці відкритий людям різних спеціальностей. Головне у всій цій мішурі не забути про найголовніше, про те, чого хоче душа. Вибираючи собі професію до душі не доведеться працювати і дня, адже робота приноситиме справжнє задоволення і насолоду. Щоб стати успішною людиною та реалізувати себе – зовсім не потрібно просиджувати роки свого життя за підручниками, методичними рекомендаціями тощо. Вступ до технікуму або коледжу – відмінна альтернатива вступу до вищого навчального закладу.

Куди б ви не поступили, компанія «Світ Знань» буде надійним помічником на кожному навчальному кроці. Широкий спектр послуг доступний для кожного. Звертайтесь.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами