Як написати вступ до курсової роботи?

21 Сер 2023
696

Вступ курсової роботи – та частина письмової студентської роботи, яку “голими руками” просто так не візьмеш, і над якою доведеться добряче попрацювати. Саме у вступі викладається суть курсового проекту, описується актуальність обраної теми дослідження, визначається мета та завдання дослідження, описується об’єкт та предмет, пояснюється обрана методологія тощо. Саме на цій частині роботи викладач наголошує найбільше уваги при перевірці роботи. Звичайно, не можна сказати, що грамотний вступ є гарантією високої оцінки в заліковій книжці, адже це лише частина роботи, не кажучи вже про те, що роботу ще треба буде захистити перед комісією, але все ж таки він багато в чому її визначає. У той же час вступ, написаний на низькому академічному рівні, точно стане причиною більш упередженого ставлення до студента і може стати причиною, через яку студента запідозрять у поверхневому вивченні теми.

 

Обсяг вступу курсового проекту

Бажаний обсяг введення може бути визначений у методичних рекомендаціях кафедри, на якій здійснюється написання курсової. Якщо з якихось причин він не окреслений тією чи іншою кількістю сторінок, слід відштовхуватися від середнього показника – 3-5 сторінок. Зазвичай цього достатньо для викладу найважливіших моментів курсової роботи, незалежно від того, яка тема була обрана студентом для вивчення.

 

Структура вступу курсової роботи

За загальним правилом вступ курсової включає:

  • введення. Зазвичай це 2-3 абзаци тексту, які мають бути максимально “помпезними”. Саме ці кілька пропозицій “задають тон” всієї роботи і тому над ними треба добре попрацювати. Хорошою ідеєю буде запозичувати ідеї з наукових статей цієї тематики. Проте є кілька моментів, які треба врахувати. Перший полягає в тому, що вставляти цитату в першому ж абзаці не варто, а другий – в тому, що плагіат тут не допустимо так само, як і в іншій роботі (варто просто сформувати почуття нагляду і спробувати зробити все так, як це роблять вчені) ;
  • актуальність теми дослідження. Зазвичай це 1-2 речення, у яких лаконічно визначається чому вивчення того чи іншого питання є важливим для науки й практики, і що може “зробити” ця робота. Для написання актуальності можна використовувати такі кліше: “Актуальність обраної теми дослідження полягає у…”, “Вивчення (предмет) є важливою для всього наукового співтовариства і є сьогодні актуальним, оскільки…” тощо;
  • об’єкт та предмет курсової. Об’єктом є або процес, або явище, яке потребує вивчення через відсутність достатньої інформації про нього в науці. Це саме те, чому планується приділити увагу під час написання курсової роботи. Предмет же – це вужча частина досліджуваного процесу (зазвичай предмет дублює тему курсової або дуже схожий з нею);
  • мета та завдання дослідження. Ціль визначає суть роботи, те, чого автор хоче досягти в процесі проведення дослідження (по суті вона є відповіддю на запитання: “Чого потрібно домогтися при написанні роботи?”). Залежно від спеціальності та теми мета може полягати у: характеристиці процесу чи явища, виявленні раніше не відомих процесів, виявленні взаємозв’язків тощо. Завдання – це “кроки” на шляху до досягнення поставленої мети. У середньому в курсовій формується від 3 до 6 завдань, для їх опису використовуються такі слова, як: “класифікувати”, “визначити”;
  • формування гіпотези (розробка припущення). Тут також вирізняється кілька етапів: підготовка, формування, експеримент. Адже робота не повинна бути хаотичною і будуватися за принципом: “щось і так вийде”;
  • використані методи. Їх можна вказувати списком або класифікуючи на: фундаментальні, загальнонаукові, приватно наукові;
  • теоретична та практична база. Тут необхідно викласти, які джерела послужили основою для підготовки роботи, які ідеї висвітлюються у тих чи інших наукових працях тощо;
  • структура роботи. Тут все дуже просто – потрібно написати кількість розділів, підрозділів, загальну кількість сторінок курсової та кількість використаних при її написанні джерел.

Набагато простіше писати вступ після того, як курсова робота вже готова. Це дозволить не просто спростити собі життя та заощадити час на підготовці наукової роботи, а й не переживати про відсутність кореляції між цілями та завданнями з одного боку та висновками з іншого.

Як оформити вступ до курсової роботи?

Оформлення введення здійснюється за загальними вимогами, що висуваються у ДСТУ та методичних рекомендаціях кафедри. Йдеться про такі пункти:

  • шрифт 14 пунктів Times New Roman;
  • міжрядковий інтервал – 1,5;
  • відступ для кожного абзацу – 1,25 см;
  • вирівнювання написаного робиться за шириною тощо.

Будь-яка наукова праця, чи то курсова робота або магістерський проект, вимагає уважності до деталей, посидючості та величезної кількості вільного часу на його підготовку. Адже підготовка письмової роботи передбачає пошук актуальних джерел, складання детального плану, який не дозволить уникнути теми, аналіз знайдених джерел, викладення своїх думок на папері (не забуваючи при цьому про унікальність та академічну доброчесність) тощо.

 

Для людей, які хочуть здобути вищу освіту, але у яких не вистачає часу на написання робіт, а також для тих, хто не може впоратися з поставленим перед ними завданням в окреслені терміни, гарною ідеєю буде замовити курсову роботу в компанії “Світ Знань”. Кожен студент, який хоче звернутися до нас за допомогою, залишиться задоволеною співпрацею та точно порекомендує компанію своїм друзям та знайомим. Адже ми гарантуємо високу якість підготовки робіт з урахуванням усіх вимог та дотримання термінів написання робіт. А ще перевагами роботи з нами є доступні ціни на курсові та високий рівень сервісу – менеджери роблять все, щоб комунікація зі студентом була вибудована у комфортному для нього ключі.

Ми представлені на ринку інформаційних послуг не перший рік – за роки роботи ми налагодили комунікацію зі спеціалістами різних профілів. І тому у нас ви можете замовити курсову роботу з медицини, історії, філософії, психології, педагогіки, юриспруденції, менеджменту та інших спеціальностей.

 

  • Скільки часу потрібно на написання вступу до курсової роботи?

Все залежить від того, хто береться за справу, яку тему дослідження вибрано і за якою спеціальністю виконується робота. Зазвичай для студента потрібно кілька днів. Обсяг вступу справді невеликий, але нюансів при його написанні варто врахувати багато.

  • Якщо якийсь із елементів буде відсутній у роботі, які можуть бути наслідки?

Швидше за все, роботу просто не допустять до захисту та відправлять на доопрацювання. Якщо ж просто деякі моменти будуть не враховані в плані стилю викладу, заплутаності подачі тощо, це просто вплине на оцінку. Все залежить від того, наскільки уважний до деталей і ваш науковий керівник.

  • Чи можна використовувати цитати у вступі?

Прямої заборони на це ніде немає. Але, не дуже гармонійно виглядатиме робота, в якій вже на перших сторінках зустрічаються запозичення чужих ідей та думок. Все ж таки введення має бути більшою мірою самостійною роботою і тому варто відмовитися від цитування за текстом у цій частині. Однак це зовсім не означає, що можна буде просто опустити посилання – плагіат аж ніяк не вихід із ситуації.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

    Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

    Запитання – Відповіді (FAQ)

    Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

    Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

    Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

    Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

    Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

    Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

    1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
    2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

    Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

    Right Menu Icon

    Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

      Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами