
Де навчатися на логіста в Україні: найкращі університети та освітні програми
У студентів вистачає турбот. Мало того, що на виробництві потрібно пройти практику, то ще й потрібно підготувати звіт, а потім захистити його. На додаток потрібно запитати характеристику, вести щоденник, скласти графік та оформити висновки. З кожним курсом ставки підвищуються, і часи дріб’язкових рефератів минули. Але нічого неможливого.
Як ви вже здогадалися, звіти – не мемуари та не есе, а цілком офіційні, чіткі документи, виконані у науковому стилі. Незалежно від того, де ви проходитимете практику, структура звіту буде схожа. Вона складається з таких обов’язкових елементів:
Більшість цих елементів знайомі кожному, хто хоча б раз писав курсову роботу. Зупинимося на пунктах. Які можуть викликати питання. Атестаційна сторінка – це короткий опис, характеристика звіту з практики. Вона потрібна, щоб скласти загальне враження, про що йдеться.
До звіту додається щонайменше два відгуки від керівників виробництва. Ви можете їх скласти самостійно, як і характеристику з місця практики, якщо куратори на це не мають часу. Проте, документи обов’язково підписуються керівниками. Плюс до цього має бути окремий відгук від кафедри. Графік практики – це листок з короткою інформацією у тому, коли, у який період студент виконував ті чи інші функції, у які дні, наприклад, виїжджав на цех чи ділянку, коли займався паперової роботою тощо.
Захист звіту з виробничої практики призначається через 2-3 тижні від початку семестру.
Особливість виробничої практики – можливість поринути у саме русло діяльності. Тобто у розпорядженні студента з’являється велика кількість наочних матеріалів та фактичних даних. Саме тому звіти насичені таблицями, графіками, схемами та ілюстраціями. Їхньому оформленню потрібно приділити особливу увагу:
Щодо всього матеріалу, він оформляється в науковому стилі. Шрифт, розмір, відступ, поля як для стандартних студентських робіт. Сторінки нумеруються з урахуванням титульного листа, але цифра один не проставляється. Список джерел складається за правилами списку. Дотримання послідовності структури є обов’язковим.
При оформленні звіту з виробничої практики слід орієнтуватися на ДСТУ 3008-95, методичні рекомендації та завдання кафедри на практику.
На захист звіту з виробничої практиці триває 5-7 хвилин. За цей час студент повинен викласти, де саме він практикувався, позначити коло своїх функцій та обов’язків, розповісти, які навички отримані та які висновки сформульовані. Впадає в око і вважається грубою помилкою незнання специфіки компанії або підприємства, яке заявлено як місце практики. Саме тому назва та профіль беруться з офіційних документів, а не з народу. Наприклад, відомий у місті умовний завод Коксохімобладнання вже років так п’ять є ТОВ «Металургійний завод Маріуполя». І нехай усі його знають за першою назвою, проти фактів не попреш.
Складно описати, чим студент займався, якщо він там не був. Щоб уникнути безглуздих помилок і не стати героєм анекдотів, краще, звичайно, проходити практику особисто або довірити написання звіту професіоналам, які не допустять помилок. Грамотність та унікальність потрібні за замовчуванням. Достовірність даних – також. Для того, щоб ліпити липові цифри та звіти, потрібно мати хоча б загальне уявлення. Наприклад, дивно побачити цифри обігу товарів по конкретному підприємству, якщо таких показників не зафіксовано ніде у країні.
Нюансів багато. Звіт з практики повинен відтворюватися на «реальних подіях» або бути максимально схожим на дійсність. Якщо ви не проходили практику або просто не розумієте, що писати, у компанії «Світ знань» виконають цю опцію.
Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.
Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.
Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.
Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.
Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.
Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:
Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.
Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами