Навіщо студенту виступати на наукових студентських конференціях?

22 Вер 2022
63

Участь студентів у наукових конференціях – справа абсолютно добровільна. На сьогоднішній день більше 95% з них платні – щоб опублікувати результати свого дослідження, доведеться сплатити організаційні збори та внесок за публікацію матеріалів. Тому викладачі не можуть змусити брати участь у них. Та й у принципі наукова діяльність не входить до обов’язкової програми навчання та оцінюється відокремлено. Однак, назвати це заняття марним язик не повернеться, на це є безліч причин. Про деякі з них ми розповімо у цій статті.

 

Причина 1. Апробація результатів ВКР

Якщо студентом була обрана тема, яка буде тісно пов’язана з темою його магістерської, або його дипломна робота присвячена даній проблематиці, то йому доведеться ще більше вникнути в ті чи інші аспекти її вивчення. Крім того, взявши участь у конференції, можна буде спрогнозувати «успіх» підсумкового тексту роботи. Також це дасть змогу скоригувати ті чи інші моменти під час її написання на ранньому етапі. Якщо ж текст буде добрим, і озвучені думки матимуть цінність, то це добре позначиться на репутації студента та дозволить йому досягти визнання у наукових колах.

 

Причина 2. Розвиток ораторських якостей

Наукові конференції бувають як очні, так і заочні. У першому випадку йдеться про ситуацію, коли студент виступатиме зі своєю доповіддю перед аудиторією. Як правило, все не закінчується на читанні тексту доповіді. Після того, як будуть озвучені основні положення проведеного дослідження, йдуть питання від аудиторії. Щоб гідно виглядати під час дискусії, треба мати “підвішену вимову”, добре володіти термінологією і взагалі вільно орієнтуватися в темі. Лякатися, червоніти та впадати в паніку – це не про успіх. Щоб досягти добрих результатів, слід чимало працювати над собою.

Щоб не зупинятися при читанні доповіді і виглядати впевнено і гідно, варто прочитати текст кілька разів вдома перед дзеркалом або рідними. Людина, яка читає з аркуша, виглядає не зовсім переконливо.

Причина 3. Нові знайомства

Беручи участь у конференції, практично неможливо ні з ким не познайомитися. У процесі дискусії може виникнути наукова симпатія до оратора, та й кава-брейки та фуршет після заходу ніхто не скасовував. Зазвичай саме у такій неформальній обстановці відбувається обмін контактними даними. Тому нехтувати цим етапом не варто, саме після конференції зазвичай знаходять нові знайомства, які можуть бути корисними в майбутньому. Чим більше за плечима буде різних конференцій, тим більше знайомств і можливостей проявити себе. Можливо, саме так ви познайомитеся зі своїм майбутнім колегою, співавтором наукової публікації або навіть роботодавцем. Тут по суті розмиваються кордони між поколіннями: досвідченіші представники науки з радістю діляться своїм досвідом зі студентами та аспірантами, а молоді – розповідають про нові методи дослідження та технологічні прориви в тій чи іншій галузі.

 

Причина 4. Не буде труднощів із науковою публікацією

Якщо студент візьме хоча б один раз участь у конференції, то його контактні дані збережуться в базі, а отже, коли плануватиметься наступний захід, його обов’язково включать до розсилки. А це означає, що пропустити щось просто не вдасться. Та й опублікувавши кілька тез вже набагато простіше написати статтю для журналу. Адже стаття для журналу не набагато складніша за тези, а вимоги до стилю викладу чи оформлення джерел і зовсім однакові.

Якщо хочеться активніше брати участь у різних наукових заходах, то завжди можна звернутися до студентського товариства університету або попросити наукового керівника включити до розсилок від різних ВНЗ та організацій.

Причина 5. Формування вміння слухати критику

Під час конференції тема завжди розуміється детально. Хвалити та вихваляти автора лише за виступ ніхто не буде. У процесі дискусії можна і почути критику на свою адресу. Чим більше питань та дискусій, тим актуальніша обрана тема і, по суті, тим краща для автора, адже з’являється нова їжа для роздумів. Саме вміння вислуховувати критику стане надалі дуже корисною навичкою. Вміння володіння собою і робити певні висновки стане в нагоді в житті.

 

Причина 6. Репутація

Практично всі відомі усьому світу вчені розпочали свою кар’єру зі студентської “лави”. Їхні знання були придбані не за один рік, а в деяких випадках вони вимагали результатів і визнання через десятиліття. Виходячи з цього, участь у різних конференціях, тематичних зборах дає студенту “платформу” для того, щоб заявити про себе. Якщо тема доповіді буде актуальною, цікавою і водночас “красиво подана”, її автора обов’язково відзначать і запам’ятають. Студенту, якого «помітили», буде набагато простіше і диплом писати, і співбесіду в аспірантуру пройти.

 

Причина 7. Ну дуже цікаві зв’язки

Якщо конференція відбувається на міжнародному рівні, то упускати такий шанс точно не варто. На такі конференції часто-густо запрошуються представники різних організацій, які уважно стежать за виступами учасників конференції. Іноді кілька хвилин виступу можуть відкрити перед студентом широкі перспективи. Якщо представник компанії побачить у ньому потенціал, а наукові дослідження видадуться цінними з теоретичної та практичної точки зору. Також хороша робота може бути основою отримання фінансів від інвесторів для реалізації подальших наукових пошуків.

Як ми з’ясували, участь у наукових конференціях є корисною для студентів, оскільки дозволяє розвивати навички та вибудовувати комунікацію з майбутніми колегами та роботодавцями. Проте, далеко не завжди студентам виходить викласти свої думки на папері і оформити все відповідно до вимог інформаційного листа майбутньої події. Якщо ця наукова праця не піддається і все ж таки виникли труднощі при написанні роботи, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. Наші фахівці проведуть дослідження в рамках заданої теми та підготують гарний матеріал. Результат точно гідно оцінять науковий керівник та інші представники науки. Перевагою роботи з нами є найкращі ціни та швидкі терміни виконання замовлення.

 

Чи є участь у конференції обов’язковою для студентів?

  • Ні, змусити студента писати тези ніхто не може. Все залежить виключно від його бажання брати участь у заходах такого плану.

Які за обсягом мають бути тези на конференцію?

  • Зазвичай обсяг тез складає 3-4 сторінки. Щоб дізнатися про вимоги до конкретної конференції, слід ознайомитися з інфо-листом.

Скільки часу потрібно на написання тез?

  • Все суто індивідуально, оскільки залежить від рівня знань студента, обраної теми дослідження, а також вимог редакції та рівня конференції (вузівська, міжнародна тощо)
Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

    Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

    Запитання – Відповіді (FAQ)

    Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

    Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

    Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

    Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

    Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

    Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

    1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
    2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

    Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

    Right Menu Icon

    Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

      Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами