Практична значимість курсової роботи

28 Жов 2022
2 358

Така частина курсової, як практична значимість, перестала бути обов’язковою у структурі курсової. Її виділення – це вже рівень дисертаційного дослідження. Однак, багато ВНЗ вважають, що дана інформація важлива і свідчить про високий рівень академічності роботи, а отже, є гарною заявкою на успіх і заслуговує на високу оцінку. Адже це також показує зацікавленість студента в темі і можливі перспективи її вивчення в рамках магістерської або навіть дисертації.

Однак, якщо в самій роботі не описати практичної значущості, то питання про неї все одно постане на захисті. Чи є сенс відкладати її визначення? Зрозуміло, ні, адже вказавши її в роботі, можна одразу вбити двох зайців – і робота буде хороша, і перед захистом не треба буде судомно все шукати або ще гірше на самому захисті намагатися зібрати всі думки в купу і видавити пару слів із себе.

 

Що таке практична значимість курсової?

Визначити практичну значущість в курсовій досить непросто, даний етап передбачає обґрунтування можливості застосування результатів дослідження в науці або на практиці. Написання цієї частини обумовлено особливостями спеціальності та обраної теми дослідження. Практична значимість може полягати в:

 • визначенні перспектив вивчення того чи іншого напряму у конкретній галузі;
 • роботу над отриманням інформації для формування бази даних у рамках вирішення наукової проблематики;
 • вирішення конкретної задачі (формування визначення, побудова класифікації тощо)

 

Як описати практичне значення?

Курсова робота – це не так, щоб дуже складно, але все ж таки вимагає певних знань, зусиль та посидючості від студента. Щоб сформулювати практичне значення роботи і показати, що дослідження дійсно представляє інтерес для науки і практики, необхідно чітко розуміти реальні переваги свого дослідження, мати цікаві матеріали та напрацювання та вміти лаконічно формулювати висновки на основі наявної інформації.

Обґрунтування здійснюється за допомогою конкретизації одержаних висновків та їх розгляд через призму економічної ефективності; соціального аспекту; наукову корисність. Щоб красиво викласти цю частину роботи, радимо використовувати такі кліше, як:

 • “Практична цінність проведеного дослідження полягає у…”;
 • “Результати, отримані під час дослідження, можуть використовуватись для…”;
 • «Отримані під час дослідження дані дають підстави вважати, що…» тощо.

Не можна забувати про те, що практична частина курсової має бути логічним продовженням теорії, тому перш ніж приступати до написання будь-якої частини, варто детально продумати план.

Приклади практичної значущості курсової роботи

Щоб сформулювати практичну значущість на високому академічному рівні, і при цьому не надто багато говорити, доведеться постаратися чимало. Адже єдиного рецепту не існує і в кожному окремому випадку корисність роботи буде своя. Щоб вам було легше розібратися, розглянемо кілька прикладів робіт з різних областей знань:

 • у роботі, присвяченій дослідженню Національних стратегій морської безпеки, значущість визначається через визначення перспективи для вдосконалення законодавства з метою регулювання як зовнішніх, так і внутрішніх суспільних відносин, що виникають у процесі здійснення морської діяльності. Також автором було зроблено висновки про те, що «…Україна через національну морську політику має забезпечити досягнення національних інтересів у прибережній зоні, у внутрішніх морських водах…»;
 • у статті, тема якої звучить як: «Станції біологічного очищення стічних вод міста Одеси як джерела забруднення морського середовища» значимість роботи сформульована таким чином: «Прибережні води…мають високий рівень торфності…Проблема впровадження сучасних технологій глибокого очищення… набуває особливої ​​актуальності». Тут ми бачимо одразу кілька пунктів. Автори роблять висновки за результатом дослідження та вказують на необхідність подальших наукових досліджень;
 • у роботі, присвяченій клінічному обґрунтуванню профілактики карієсу тимчасових зубів у дітей з патологією опорно-рухового апарату, автор зазначає, що: «На підставі комплексного обстеження дітей з патологією ОРА оцінено рівень ураженості зубів карієсом, визначено його фактори ризику виникнення та розвитку, що служить основою планування лікувально-профілактичних заходів. Рівень санітарно-гігієнічних знань батьків та дітей покладено в основу розробки заходів щодо гігієнічного навчання та виховання батьків та дітей.

Результати морфологічних, функціональних, біохімічних досліджень дозволили застосувати диференційований підхід при розробці та впровадженні у практичну діяльність карієспрофілактичного комплексу з урахуванням характеру патології ОРА, віку дітей та інтенсивності ураження зубів карієсом…».

Написання цієї частини курсової задачі є досить складним, що для студента, який ледве справляється з освоєнням програми Міністерства, що для відмінника. Розібратися у всіх тонкощах і нюансах, звичайно, можна, але навіть складно уявити собі скільки часу на це піде. Якщо ви не хочете витрачати дорогоцінні хвилини свого життя на це, але курсова робота вам все ж таки потрібна, тоді залишайте заявку нам. Ми із задоволенням допоможемо вам реалізувати всі плани та підготуємо хорошу роботу, з високим відсотком унікальності та без плагіату.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами