Де можна опублікувати статтю студенту?

13 Січ 2021
2 337

У XXI столітті студенти будь-якого більш-менш престижного ВНЗ стикаються з новими реаліями. Одна з них – публікації статей. Часи, коли для успішного закінчення навчання було досить курсових проектів, а вінцем труднощів вважалася дипломна робота, давно позаду. Як писати і де шукати майданчики для розміщення своїх опусів – дізнаєтеся з цієї статті.

 

Навіщо студенту публікувати статті?

На це є безліч причин, і всі вони досить аргументовані:

 • По-перше – для вступу до магістратури та аспірантури, підготовки до диплому і глибокого вивчення теми. Такий навик стане в нагоді на випускному курсі, при навчанні на магістратурі.
 • По-друге – з перспективою на дисертацію. Публікації статей в авторитетних, в тому числі міжнародних виданнях, є обов’язковою умовою допуску до захисту.
 • По-третє – для участі в конкурсах і отримання грантів. Фінансова складова ще нікому не завадила, особливо в студентські роки. Зараз є можливості заробляти розумом. Чому б не спробувати свої сили, якщо є гідна пропозиція?
 • По-четверте – для здачі заліку, іспиту. Іноді такий спосіб як статті, особливо розміщені не в студентських газетах, а рецензованих журналах (ВАК або, тим більше, зарубіжні публікації), істотно полегшує набір потрібних балів. Така пильність вже точно «розтопить лід» навіть самого суворого викладача.

Наукові статті студентів – це спосіб отримувати підвищену стипендію і високий атестаційний бал за підсумком навчання

Де можна опублікувати статтю студенту?

Насправді майданчиків безліч. Просто потрібно знати, де шукати. З радістю приймуть перспективний матеріал статті до публікації редакції збірників наукових праць, майданчики для розміщення матеріалів інтернет-конференцій, окремі наукові журнали.

Багато що залежить від теми статті. Якщо вона рідкісна, цікава і повністю відповідає концепції журналу, шанси набагато вище. Повірте, всупереч розхожій думці про недоступність публікацій, їх дорожнечу і «закриті двері», в якісному контенті зацікавлені всі. Відмінний варіант – фахові (ВАК) видання і журнали категорії Б.

Їх досить багато, є з чого вибрати. Молоді і більш авторитетні, платні і безкоштовні, профільні та мультидисциплінарні. Головне – перевірити реальність статусу наукового журналу. Якщо це буде просто видання без відповідної приставки, ви ризикуєте витратити час і просто позбавити свою роботу унікальності.

Студенту досить складно домогтися, щоб його статтю опублікував авторитетний журнал. Один із шляхів вирішення – співавторство. Колаборації з досвідченими науковцями відкривають багато дверей. Подумайте, чим можна аргументувати вашу пропозицію спільної роботи

Як вибрати журнали для студентських статей?

Перша і головна порада – перейняти досвід старших колег. Прямо запитаєте на кафедрі, у куратора або викладача. Вони зорієнтують і підкажуть. Виходите з профілю і категорії журналу. У цьому питанні важлива послідовність.

На що треба звернути увагу?

 1. Склад редакції. Обов’язково, щоб у правління журналу входив хоча б один професор.
 2. Статус журналу – науковий.
 3. Вік видання. Варто уникати майданчиків – одноденок, у яких немає публікаційної історії та активності. Особливо якщо розміщення пропонується на платній основі.
 4. Репутація. Якщо є безліч негативних відгуків і сумнів в академічній доброчесності авторів – зайвий раз подумайте. Якщо журнали стають учасниками скандалів і звинувачень в порушенні плагіату, така платформа тільки зашкодить вашому іміджу початківця дослідника. Не ризикуйте.

Пам’ятайте, спочатку ви працюєте на свою репутацію, а потім вона на вас.

Ще один спосіб бути опублікованими – брати участь в конференціях, готувати цікаві грамотні доповіді, проявляти активність і зацікавленість наукової життям, «бути в темі»

Найпоширеніші помилки

Кожну статтю потрібно доводити до досконалості. Це стосується і грамотності, і унікальності, і оформлення. Завжди орієнтуйтеся на критерії конкретного видання. Помилка – їх ігнорувати. Тоді відмови в публікації не уникнути.

Перевіряйте інформацію на офіційних сайтах. Це єдине достовірне джерело відомостей. Переконайтеся, що журнал дійсно рецензується на конкретний день. Буває так, що помилково колишні заслуги сприймаються за даність. Але інформація регулярно оновлюється.

Не ведіться на сумнівні пропозиції про «швидко, дешево, без проблем, всюди, де бажаєте».  Сучасна проблема наукових майданчиків – вони зіткнулися з явищем журналів-хижаків, які просто женуться за наживою. Особливо легко на такі варіанти купуються недосвідчені студенти.

Помилка – ігнорувати допомогу, якщо вона дійсно потрібна. Звертайтеся в компанію «Світ Знань». Наші досвідчені автори та менеджери допоможуть написати статтю і опублікувати її в журналі.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами