Як написати курсову роботу самостійно?

11 Лют 2021
1 144

Здавалося б, що ще нового можна сказати про курсові роботи? Тема заїжджена та стара як світ. Кожен студент стикався із таким завданням. Проте все нове – добре забуте старе. Серед мільйонів студентських робіт у вічі викладачам кидаються небагато. І більшість із них – справжній треш. Давайте зробимо те щоб саме ваша робота виділилася з позитивного ракурсу.

Що таке курсова робота?

Курсова робота – це письмова робота на певну тему. Вони пишуться на підставі кількох джерел, включають теоретичну та аналітичну частину. Завдання є самостійною роботою і допомагає викладачеві з’ясувати рівень підготовки, перевірити знання студента.

Сумнівів немає – все це дуже важливо. Але які переваги для самого студента? Можливі бонуси:

 • розібратися в темі;
 • перекрити заборгованість по предмету;
 • підвести підсумки за чверть або півріччя;
 • отримати допуск до заліку або іспиту;
 • добрати відсутні бали;
 • заповнити пропуски пар;
 • задобрити викладача і проявити старанність.

Головний бонус для студента – можливість підготувати таку роботу вдома. А тут, як ви розумієте, є час подумати, чи попросити когось більш підкованого взяти участь в цьому, досить цікавій справі.

На які види поділяються курсові?

Стандартна програма освіти дотримується класифікації курсових на три основні групи:

 • Науково-дослідні. Найскладніший вид. Але є і хороші новини – такі курсові пишуться тільки на останніх курсах. Так що новачкам марш-кидок не загрожує. Потрібно поєднання теоретичного і практичного аспекту, а ще – прояв ініціативи автора. Така собі репетиція перед підготовкою дипломної роботи.
 • Звітні. Це найпростіші в реалізації курсові роботи. Як правило, їх зміст являє собою певний звіт про результати, отримані в ході практичних занять.
 • Розрахунково-графічні. Такий вид завдань полягає в тому, що студент виконує завдання і готує до них пояснення. Вважається, що така методика найкращим чином дозволяє закріпити отримані знання та навички.
 • Комплексні. Найскладніші і багатокомпонентні курсові роботи. Їх «фішка» – одночасне написання матеріалу за двома і більше родинними дисциплінами. Автор проводить всебічне дослідження тематики і об’єднує кілька завдань. У цьому складність.

Скільки потрібно часу, щоб написати курсову роботу? 3 дні. Це оптимальний дедлайн. Звичайно ж, всім знайомі ситуації з марш-кидками за одну ніч. Але є ризики. А якщо відвести на цю справу тиждень-місяць, найчастіше дня за три відбувається така ситуація «- Як твоя курсова? – Ще не закінчив, але скоро почну»

Яка структура курсової роботи?

Тут все як у фільмі: зав’язка, кульмінація, кінець. Тільки іменується по-іншому. Курсова робота складається з таких структурних елементів:

 • титульна сторінка – студент якого ВНЗ, хто саме, що і з якої дисципліни пише;
 • план – пронумеровані назви структурних елементів із зазначенням сторінки;
 • список використовуваних скорочень – стане в нагоді у виняткових випадках, якщо в тексті багато скорочень і абревіатур в зв’язку зі специфікою теми;
 • введення – позначається актуальність, мета, завдання, методи, короткий опис питання;
 • розділи і підрозділи – досить двох, з підрозділами, але може бути і три;
 • висновок – підсумок всього написаного, підведення результатів;
 • список використаної літератури – 10-15 джерел, на які є посилання в основному тексті;
 • додатки – можуть бути не завжди, а тільки коли це має на увазі зміст роботи.

Велосипед не відкрито, структура приблизно однакова для всіх наукових робіт. Все логічно, послідовно і дуже стандартно. Що стосується обсягу, достатнім вважається 1 авторський аркуш або в перекладі на зрозумілий нам формат – 24 друкованих аркуша А4.

Що з унікальністю? Курсові роботи хоч і включають готову теорію, повинні бути авторськими працями. Тому необхідна унікальність – 70%. Для окремих спеціалізацій, пов’язаних з точними розрахунками і формулами, бар’єр знижується

Етапи написання курсової роботи

Перший і головний етап – підготовка. Потрібно знати, що брати за основу. Якісний і цікавий матеріал легко лягає і перетворюється в авторський контент. Виберіть ці самі 10-15 джерел і не забудьте про різноманітність. Розбавте старі, добрі запорошені книги з бібліотеки науковими статтями та онлайн джерелами, а ще – монографіями, дисертаціями по темі.

Другим кроком буде безпосереднє написання. Чим краще підготовка, тим швидше цей етап. Заключний, але не менш важливий етап – оформлення та редагування. І тут немає незначних дрібниць. Науковий стиль, відповідний шрифт, розмітка полів, лаконічність та стриманість, цитування – важлива кожна деталь, оскільки вони впливають на форму, унікальність, і врешті-решт є дотриманням вимог.

Використовуйте міжнародні публікації та зарубіжні джерела під час написання курсової роботи. Так шанси зробити її цікавою та оригінальною підвищуються в рази.

Де шукати вимоги до курсової роботи?

Головне, безпрограшне джерело – методичні рекомендації. Їх можна і потрібно брати на кафедрі, завантажувати з сайтів, вибивати у викладача. Чому? Бо це готова покрокова інструкція, керівництво до дії. І багато хто цей аспект ігнорують, а дарма.

Окрім вузівських правил є загальнодержавні стандарти. Курсова робота – найпоширеніша форма перевірки знань та самостійного засвоєння матеріалу студентом. Значить, що? Потрібно показати грамотність, причому з усіх боків:

 • точні фактичні дані;
 • бездоганна орфографія та пунктуація;
 • наукова стилістика;
 • відсутність складних словесних конструкцій;
 • послідовність викладу матеріалу;
 • чітка структура;
 • висока унікальність;
 • абсолютна відповідність теми та змісту.

Ці пункти цілком досяжні. Головне – виявити відповідальність та брати за основу достатню кількість літератури. Ще одне хороше джерело інформації – успішно захищені курсові роботи попередників. Важливою є актуальна інформація. Якщо цього семестру у цього ж викладача захищені курсові роботи, їх оформлення можна і потрібно дивитися.

Орієнтиром для оформлення курсової роботи можуть стати стандарти ДСТУ 3008-95.

Які найгрубіші помилки в курсових?

Лідер рейтингу – безграмотність. Як мінімум увімкніть функцію Word перевірки і хоча б раз перечитайте те, що написали. Повірте, слова з трьома помилками з серії «вирви око», спотворення власних імен та п’ять використань слова «який» в одному реченні створять незабутнє враження про грамотість автора.

Ігнорування вимог до оформлення також не вітається. Доопрацювання забезпечене. Ще однією розповсюдженою помилкою є невідповідність теми і змісту. Курсові можуть читати, пам’ятайте про це, тому не намагайтеся «всунути» безглуздий текст.

Плагіат – поширена і непрощенна помилка. Викладачі перевіряють роботу через програму Антіплагіат.ВУЗ, тому навіть не намагайтеся використовувати роботи товаришів

Як перевіряти курсову роботу на унікальність?

Ключовий критерій якості курсової роботи – унікальність. Буває так, що студент пише роботу самостійно, а вона виявляється неоригінальною. Причина у відсутності досвіду. Показники «тягнуть вниз» такі елементи як стійкі висловлювання, спеціальні терміни, назви нормативних актів, власні імена, неоформлені цитування.

Потрібний відсоток унікальності – 80-85%. Для студентів технічних, юридичних та економічних факультетів допустимі поблажки – 75%. Перевірка проводиться у системі Антиплагіат.ВНЗ. Але не всі мають доступ до неї, тому для самоконтролю потрібно використовувати кілька альтернативних варіантів.

Добре підходить платформа Unicheck. Одночасно варто перевірити матеріал на StrikePlagiarism. Якщо за цими трьома програмами унікальність буде достатньою, значить можна розслабитися. Однак краще зробити запас на кілька відсотків, хоча б 65-75. Така страховка не завадить.

Достатній обсяг курсової роботи – 30-40 друкованих аркушів. Для гуманітарних робіт кількість матеріалу більша, а з технічних дисциплін можна обмежитися нижнім лімітом.

При бажанні і достатній кількості часу написати курсову роботу – цілком реальне завдання. Але як бути, якщо терміни підтискають, викладач наполягає, а в голові ні ідей, ні знань? Звернутися в компанію «Світ Знань». Ми поділимося своїм досвідом і напрацюваннями – не шкода. Ми пишемо еталонні курсові роботи на замовлення  та із задоволенням реалізуємо ваші побажання. Готуємо будь які студентські роботи «під ключ», пропонуємо більш ніж гідні готові матеріали в каталозі, видаємо якісний, унікальний матеріал точно в обумовлені терміни. Доручіть завдання професіоналам і розслабтеся перед відповідальним здаванням

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами