
Як написати мотиваційний лист — зразок 2025, структура, поради, приклади
Професія юриста сьогодні асоціюється з успіхом, високим доходом та можливістю впливати на важливі процеси у суспільстві. Юрист — це людина, яка не просто допомагає вирішувати правові питання, вона захищає права та інтереси громадян, забезпечуючи здійснення державою покладених на неї функцій. З розвитком економіки та глобалізацією світ все більше потребує фахівців у цій галузі. Це робить юридичну професію затребуваною та перспективною. Привабливість професії також у тому, що юрист може працювати у різних сферах, від бізнесу до державних структур. Щоб стати затребуваним спеціалістом в цій сфері необхідно присвятити багато часу навчанню та обрати для здобуття освіти кращий ВНЗ На що звернути увагу при вступі та як реалізувати себе житті читайте далі.
Юристом є фахівець, який надає допомогу з вирішення правових питань. Вона може здійснюватися у різних формах. Це може бути складання документів по типу позовної заяви, представляти інтереси клієнта в суді, виконувати аналіз договорів підприємства тощо. Спектр професій та можливостей величезний, як, власне кажучи, і навичок та знань, які має отримати молода людина в процесі навчання. Цим і “опікується” юриспруденція. Ця наука вивчає право, його норми та застосування в суспільстві. До сфери її відання відносяться різні галузі права, включаючи цивільне, кримінальне, конституційне тощо, які покликані регулювати відносини між людьми, державою та іншими суб’єктами.
В залежності від своїх вподобань люди, які вибрали сферу юриспруденції, можуть реалізувати себе в наступних професіях:
Це далеко не повний перелік напрямів, особливо враховуючи той факт, що постійно виникають все нові й нові напрями та технології (криптовалюта, штучний інтелект тощо).
Перелік задач, з якими спеціалісту доводиться стикатися в процесі своєї трудової діяльності, доволі широкий та різноплановий, адже все залежить від вибраної професії. Цілком логічно, що юрист з права інтелектуальної власності та адвокат будуть робити різні справи в процесі взаємодії з клієнтом. В цілому ж людина з юридичною освітою зазвичай має наступні обов’язки:
Щоб мати можливість допомагати людям, захищаючи їх права та інтереси та отримувати від цього моральне задоволення, а також для того, щоб мати стабільний та високий дохід доведеться пройти доволі складний шлях та вивчити багато матеріалу. За роки проведені у вишу на студента чекає багато годин цивільного, кримінального конституційного, міжнародного права й не тільки. Однак, щоб відчути це все на собі треба зробити декілька кроків:
У наступному році, щоб вступити на спеціальність “Право” треба буде скласти НМТ. Він включає іспити з української мови (обов’язковий), історії України (обов’язковий); математики (обов’язковий), також один предмет можна обрати на власний розсуд з переліку наступних предметів – українська література, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.
Так. Щоб реалізувати себе в якості адвоката слід не просто мати вищу юридичну освіту, а й скласти додатковий іспит. Про це говорить Закон України “Про адвокатуру та адвокатські діяльність”.
Спеціальність “Право” представлена сьогодні в багатьох вишах країни, тому не хвилюйтесь – ви точно зможете вибрати заклад вищої освіти, який буде максимально відповідати вашому запиту щодо запропонованих програм, вартості контракту, місцезнаходження, матеріально-технічної бази тощо. Виші є майже у кожному місті України. Ми розкажемо вам лише про деякі доступні варіанти.
Відзначимо, що поняття “найкращий” доволі неоднозначне, адже рейтинги можуть бути побудовані за абсолютно різними принципами. Якісь беруть до уваги кількість випускників, які змогли влаштуватись на роботу за спеціальністю в перший рік після випуску, інші – публікаційну активність науково-педагогічних працівників кафедри тощо. Саме тому ми просто розглянемо деякі ВНЗ, які пропонують навчання на юридичному факультеті.
Цей ВНЗ знаходиться в Одесі та користується попитом як у місцевої молоді, так і у людей, що проживають у сусідніх областях. ВНЗ може похизуватись чудовою матеріально-технічною базою, високим кадровим потенціалом тощо. Цінова політика вишу є доволі демократичною. Так, вартість контракту на бакалавраті складає 27 500 грн за перший рік навчання та 29 800 грн за рік на 2-4 курсах.
Цей виш пропонує навчання на суміжній спеціальності, які відкриває широкі перспективи для працевлаштування молодих людей. Мова йде про “Публічне управління та адміністрування”. Вартість контракту складає трохи більше 29 тисяч гривень, тому є доступним для більшості громадян.
Цей вищий навчальний заклад має гарну репутацію і його випускними не мають жодних проблем із працевлаштуванням. Крім гарних умов навчання та високого рівня підготовки він також може похвалитися доступними цінами на свої послуги. На бакалавраті за рік доведеться віддати 33 800 грн, на магістратурі – 43 900 грн. Що ж до відгуків, то їх ви можете переглянути нижче.
Навчання в юридичному коледжі – гарна ідея для кожного, адже так:
Проте не можна оминути увагою те, що навчання у коледжі коштує відносно дорого (за декілька років у школі треба сплатити набагато менше, ніж за рік у коледжі.
Щоб стати юристом в Україні, необхідно пройти майже 4-річне навчання (3 роки та 10 місяців) у вищому навчальному закладі за спеціальністю «Право» (у разі вступу на базі 11 класів). Після отримання бакалавра права, можна продовжити навчання на магістратурі. Навчання в магістратурі триває трохи більше ніж півтора роки. Однак насправді вона потрібна не всім – вона потрібна для поглибленого вивчення теорії та практики. Магістратура потрібна тим, хто планує працювати в галузі юриспруденції на високих посадах або чия робота вимагає глибших спеціалізованих знань. Навчатися важко на всіх рівнях, однак головне пам’ятати, що ви завжди можете полегшити собі життя та замовити студентську роботу в компанії “Світ знань”.
Вартість навчання суттєво різниться в залежності від вибраного вишу. За навчання на бакалавраті треба буде заплатити близько 130 тисяч, на магістратурі близько 60 тисяч гривень за весь період (це середній показник).
Варто відзначити, що майбутнім правникам також доступна й аспірантура. Вона необхідна для тих, хто бажає займатися науковою діяльністю, викладати у вищих навчальних закладах або розвивати нові теорії в галузі права. Це зазвичай займає три роки і завершується захистом дисертаційного дослідження й спеціалізованій вченій раді.
Закінчення юридичного факультету може стати козирем не тільки в ситуації, коли мова йде про правничі професії. Насправді, знання юриспруденції буде плюсом при працевлаштуванні на посаду помічника директора (якщо компанія невелика, то не факт, що в ній передбачена посада юриста штатним розписом), бухгалтера (багато нововведень в сфері оподаткування варто розглядати з правової позиції) тощо.
Юриспруденція – це доволі прибуткова сфера. В середньому юрист сьогодні отримує 30-40 тисяч гривень. Однак, це більше про юридичні відділи державних органів, юрисконсультів тощо. Що ж до адвокатів, то тут прибутки можуть доходити й до десятків тисяч доларів на місяць (в період воєнного стану консультації деяких адвокатів з питань мобілізації коштували 400 доларів за 15 хвилин).
Ціна на курсові дипломи на замовлення залежить від величезної кількості факторів, серед них у тому числі: вид письмової роботи (курсова робота коштує менше, ніж магістерська або диплом), спеціальність та тема дослідження, термін за який робота буде виконана, вимоги до письмової роботи (кількість сторінок, потрібний показник унікальності тощо). Усе це впливає вартість студентської роботи.
Замовити курсову роботу, дипломну, підготовку звіту з практики у “Світ Знань” ви можете за телефоном, через месенджер, у нашому офісі у столиці. Також ви можете заповнити форму зворотного зв’язку на сайті, і менеджери обов’язково передзвонять вам та зафіксують замовлення на написання курсової роботи на замовлення, підготовку звіту з практики тощо.
Внести оплату за курсову роботу, дипломну роботу і не тільки можете в офісі в Києві готівкою або перерахувавши гроші на розрахунковий рахунок компанії. Все максимально зручно та комфортно для замовників із різних міст країни, і часу на це витрачати багато не треба буде.
Формування заявки на сайті або телефоном вас ні до чого не зобов’язує, рішення про співпрацю приймається на етапі внесення передоплати за написання роботи, тому якщо ціна не влаштувала вас, то ви не оплачуватимете її. При цьому сам алгоритм співпраці передбачає наступне – спочатку ви залишаєте заявку на курсову роботу, дипломні роботи або інший текст, після менеджер шукає найбільш відповідного автора для виконання роботи та озвучує вам вартість роботи. Якщо наступна підходить, то ви вносите 50% і автор починає роботу. Залишок за дипломну роботу і не тільки вноситься тоді, коли буде готова робота.
Про те, що нам можна довіряти, свідчать відгуки задоволених клієнтів. У нас на сайті, а також на різних незалежних ресурсах ви можете побачити відгуки, в яких зазначено, що ми виконуємо роботи в строк, готуємо роботи відповідно до вимог, які були вказані у методичних рекомендаціях тощо.
Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами