Дипломна робота з педагогіки – особливості написання

11 Бер 2022
183

В Україні в середньому на рік випускається 12 тисяч педагогів. Якщо цього року ви поповните їхню кількість – наша стаття про правила та секрети написання дипломної роботи з педагогіки буде доречною. Приступимо до розбору.

 

Структура та зміст дипломної роботи з педагогіки

Структура універсальна – як і для всіх випускних кваліфікаційних робіт із гуманітарних напрямків. Перша сторінка – титульна. Тут все максимально просто – дані про студента та вуз, тема статті, ПІБ наукового керівника. У методичці кафедри 100% є зразок – підставляєте свої дані.

Три ключові блоки структури

 1. Вступ.

На 2-3 друкованих аркушах ви оформляєте текстову візитну картку своєї роботи. Прописуєте, чому обрано таку тему, у чому її актуальність. Потім вказуєте теоретичну значущість та практичну цінність. Потім перераховуєте цілі, завдання, об’єкт, предмет. А ще потрібні методи та аналіз глибини опрацювання питання іншими теоретиками-педагогами. Якщо висуваєте гіпотезу – вона замикає це блок.

 1. Основна частина.

Найбільший обсяг посідає розділи (мінімум 2) і підрозділи (по 2-3 на один розділ). Жодна дипломна робота з педагогіки не обходиться без теоретичного розділу. У ньому ви показуєте глибину опрацювання питання, аналізуєте, оцінюєте, зіставляєте, доповнюєте.

Замикає основну частину практичний розділ. Як правило, вам порекомендують складати його на основі даних, отриманих під час переддипломної практики. Щодо кількості розділів, є таке негласне правило: один розділ відповідає одному поставленому завданню. Отже, скільки завдань у вступі, стільки й підрозділів у розділах.

 1. Висновок.

Тут ви узагальнюєте дослідження, формулюєте висновки з теоретичної частини, прописуєте рекомендації та результати з теоретичного розділу і, найголовніше, вказуєте, що гіпотеза зі вступу підтверджена повністю або частково. Якщо раптом ви її спростували – потрібно змінювати вступ, але не здавати в такому спростованому вигляді.

Обов’язковий елемент диплому – план перед вступом, бібліографічний список після висновків. Можуть бути програми – наприкінці. Якщо потрібно перелік скорочень, розмістіть його після плану або після бібліографічного списку. Як бачимо, структура банальна, але обов’язкова. А зміст безпосередньо залежить від обраної вами теми.

 

Правила написання дипломних робіт з педагогіки

Правила написання залежать від виду педагогічної спеціальності. У відділі освіти та педагогіки виділяється 7 кодів спеціальностей:

011 – освітні, педагогічні науки;

012 – дошкільна освіта;

013 – початкова освіта;

014 – середня освіта з предметних спеціальностей;

016 – спеціальна освіта;

017 – фізична культура та спорт.

 

Зрозуміло, специфіка та правила написання дипломних робіт з педагогіки відрізнятимуться. Ми узагальнимо універсальні вимоги:

 1. Використання лише актуальної літератури попередніх трьох років та останніх напрацювань – освітній процес постійно модернізується.
 2. Грамотність та точність фактичних даних. Пам’ятайте, друкарські помилки, які прощаються технарям, педагогам зараховуються, чи не подвійно.
 3. Логічність, послідовність, точна відповідність теми та змісту.
 4. Демонстрація особистого досвіду, особливо у практичній частині. Це стане додатковим бонусом у власних очах комісії.
 5. Оформлення бібліографічного списку за стандартами ДСТУ 8302:2015 та достатня кількість літератури – 45 та більше джерел.
 6. Науковий стиль викладу.

Рекомендується робити якісні презентації та все важливе, що можна візуалізувати, оформляти програмами. Дуже важливою навичкою буде для майбутнього педагога, повірте.

Головне правило написання – жодного плагіату. Із цим суворо. Тому ідеальна дипломна робота – з унікальністю від 85% та вище.

Помилки під час написання дипломних робіт з педагогіки

Головна помилка – віддаленість теми від суті педагогіки. Якщо, наприклад, ви використовуєте тему «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках природознавства», робіть чітку прив’язку до уроків, методології їх проведення, функцій уроку, які можна покращити за допомогою ІКТ. А не пишіть про останні досягнення IT-сфери в якомусь автомобілебудуванні.

Серед ТОП помилок майбутніх освітян у їхніх дипломних роботах – рерайт рерайту диплома сторічної давності. Тобто не актуальний, застарілий, неякісний матеріал. Він апріорі неспроможний нести ні теоретичної, ні практичної значимості.

Якщо ви в пошуках, де замовити дипломну роботу з педагогіки, звертайтесь до компанії «Світ Знань». Наші автори – фахівці з профільною освітою, які йдуть у ногу з часом, але мають великий досвід. Це означає – всі умови щодо змісту та оформлення будуть виконані. Ми гарантуємо результат та повний супровід до вашого захисту.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами