Дисертація Аспіранта

вартість

від 85 тис.грн.

терміни

від 6 міс.

допрацювання

БЕЗКОШТОВНО

Дисертація Аспіранта

  Написання дисертаційної роботи та проведення відповідного дослідження – обов’язкова умова присудження наукового ступеня кандидат або доктор наук.

   

  Дисертація на здобуття наукового ступеня (кандидат/доктор наук) являє собою непросту науково-дослідну роботу, яка повинна бути написана і оформлена у відповідності з певними вимогами. Одні з основних вимог до неї полягають в актуальності тематики, практичної значущості та наукової цінності, а також повна відсутність плагіату. Крім самої дисертації, здобувач зобов’язаний надати офіційно опубліковані роботи за темою дисертації.

   

  Вирішивши замовити дисертацію у нас, ви будете приємно вражені тим, що дана кваліфікаційна робота виконується профільними фахівцями (в більшості випадків викладачами Вузів), котрі захистили власні наукові роботи.

   

  Перед тим, як кандидатська чи докторська дисертація на замовлення буде здана клієнту, вона пройде ретельну перевірку іншим фахівцем. Цей факт здатний дати вам додаткові гарантії щодо якості здійснюваних нами робіт.

   

  Професіонали своєї справи, які є співробітниками нашої компанії, не тільки здійснять необхідний обсяг робіт, але і запропонують вам відповідні послуги, перелік яких включається супровід до захисту, переробка та доопрацювання дисертації, підготовка автореферату, актів впровадження, відгуку та рецензії.

   

  Наші автори – це люди, які встигли захистити власні наукові роботи і вже протягом багатьох років практикують написання дисертацій на замовлення.

  Чому ми найкращі:
  Професіоналізм
  Ми підбираємо найкращого виконавця під кожне замовлення. Роботи пишуть тільки люди з вищою освітою, кандидати наук і фахівці в своїй області. Дилетантам не місце серед нашого авторського колективу.
  Виконання в термін
  Чітко дотримуємося обумовлених термінів.
  Безкоштовні доопрацювання
  Зауваження наукового керівника вносимо абсолютно безкоштовно!
  Антиплагіат
  Кожна робота проходить перевірку програмою Антіплагіат.ру і відповідає вимогам по % унікальності.
  Індивідуальний підхід
  Наші менеджери вміють знайти підхід до кожного клієнта, навіть до самого вибагливого
  Більше 15 років досвіду
  Ми на ринку з 2004 року. За цей час допомогли більше 20 000 студентів, підготувавши понад 49 250 робіт.

  Також дисертація на замовлення може пропонуватися за різною ціною в зв’язку з наступними умовами: вартість знижується, якщо ви повідомляєте, з використанням яких методик і на прикладі яких робіт повинна бути виконана практична частина роботи, якщо ви надаєте свій інформаційний матеріал, інші. Ми підемо вам назустріч у будь-яких ваших побажаннях і вимогах, неважливо, виходять вони від вас або від вашого наукового керівника.

   

  Як досвідчені фахівці своєї справи, ми знаємо всі правила підготовки дисертації до процедури захисту, а також умови правильного оформлення та подання інформації, засновані на вивченні ГОСТу. Як правило, кандидатська і докторська дисертація в якості основних вимог до себе передбачає практичну цінність і наукову новизну.

   

  Неважливо, чи є у вас в наявності матеріали та список джерел – ви можете повідомити нам лише одну тему кваліфікаційної роботи на присудження наукового ступеня, та все інше ми зробимо за вас. Співробітники нашої компанії прийдуть вам на допомогу у питаннях написання актуальної дисертації на замовлення, в якій будуть присутні елементи наукової новизни, необхідні посилання і бібліографічний список.

   

  Для того щоб зробити замовлення дисертації і почати з нами співпрацю, вам потрібно буде повідомити нам спеціальність, тему дисертації на замовлення (якщо така затверджена), і необхідні терміни здійснення замовлення дисертації. Крім того, бажано повідомити інформацію про план, у тому випадку, якщо він є, а також оповістити про початок виконання дисертації, якщо таке було, та обсяг зроблених робіт. Варіанти можливі самі різні – нічого не було здійснено, була написана глава або ж зібраний матеріал. Докторські дисертації, так само як і кандидатські дисертації можуть бути написані нами «з нуля».

   

  Крім написання якісного дисертаційного дослідження, необхідно написати і опублікувати ряд наукових статей і тез конференції, написати і розіслати автореферат дисертації, і багато іншого.

  Оформити заявку

   Тип роботи

   ПІБ

   Предмет

   E-mail

   Тема роботи

   Телефон

   Дата виконання

   Натискаючи кнопку "Дізнатися вартість", я даю згоду на
   обробку своїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності
   Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу,
   написавши нам в меседжер:
    
                     

   Наша компанія може запропонувати вам наступний спектр послуг.

   Вид послуги

   Примітка

   Вартість, грн.*

   Кандидатська дисертаціяПідбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК.

   48-64 тис.

   Кандидатська дисертація “під ключ”Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК. + Написання і публікація 5 наукових статей (у акредитованих ВАК України виданнях) та 5 тез до конференції, написання автореферату дисертації

   64-80 тис.

   Організаційні питанняНаукове консультування, вибір аспірантури, допомога при вступі / прикріплення до аспірантури, кандидатські іспити, документальне оформлення, опонування / рецензія тощо

   договірна

   Доопрацювання дисертації (частини / розділу), написаної авторами не нашої компаніїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

   від 4 тис.

   Написання розділу / частини дисертаціїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

   500-2500

   Реферат аспіранта25-40 стор. А4

   600

   Підбір актуальної теми дисертації5 тем у відповідності з необхідною тематикою + стисле обґрунтування актуальності

   650

   Обґрунтування теми дисертаційного дослідженняВідповідно до вимог наукової установи

   1500

   Написання робочого плану дисертації з поясненнямиОпрацювання теми і написання плану роботи, який включає коротку характеристику змісту кожного пункту

   900

   Оформлення дисертаційної роботи, згідно з вимогами ВАК УкраїниТехнічна редакція: розміри і гарнітури шрифтів, поля, виноски, формули, таблиці, схеми, бібліографічні описи, інше.

   1200

   Наукове вичитування та редагування дисертаціїВичитування на предмет визначення і виправлення стилістичних, орфографічних і граматичних помилок (різна тематика)

   1400

   Наукова стаття ВАК (докторантам, аспірантам, здобувачам, претендентам на звання доцента)Підбір теми статті, написані авторській статті у відповідності з останніми вимогами ВАК України наукових журналів, супровід. Обсяг 10-14 А4.

   1400

   ПублікаціяПублікація статті у фаховому виданні (згідно списку акредитованих ВАК України видань). Також можливо без рецензії. Доставка друкованого збірника

   750

   Тези до міжнародних наукових конференційПідбір теми, написання, супровід

   450

   Участь у конференції та публікація тезУчасть у відповідній міжнародній науково-практичній конференції. Доставка друкованого збірника

   400

   МВА консультації, МВА проекти, дипломи МВАУкраїна, Росія, Європа, США

   договірна

   Перевірка на плагіат №1Програма “Антиплагіат” ВАК України

   4000

   Перевірка на плагіат №2Додатковий пошук плагіату, який не визначає ВАКівска програма “Антиплагіат”

   1800

   Усунення плагіатуРізні способи усунення плагіату, при збереженні цілісності роботи

   від 50 грн./А4

    

   * Наведені базові ціни на наукові роботи і послуги, які здійснюються при отриманні наукового ступеня кандидат наук.

   Дякуємо за ваші відгуки!

   Все просто супер, я осталась очень довольна результатом. Удобная

   Все просто супер, я осталась очень довольна результатом. Удобная схема сотрудничества и очень приветливые менеджеры.

   Виктория

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой.

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой. Сам бы я не успел ее написать, подводит вечная привычка оставлять все на последний день.

   Артем

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой.

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой. Сам бы я не успел ее написать, подводит вечная привычка оставлять все на последний день.

   Артем

   Спасибо вам большущее за мой дипломный проект по управлению

   Спасибо вам большущее за мой дипломный проект по управлению персоналом. С Вами очень легко и просто сотрудничать!

   Олег

   Все просто супер, я осталась очень довольна результатом. Удобная

   Все просто супер, я осталась очень довольна результатом. Удобная схема сотрудничества и очень приветливые менеджеры.

   Виктория

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой.

   Спасибо большое этой компании, выручили меня с курсовой работой. Сам бы я не успел ее написать, подводит вечная привычка оставлять все на последний день.

   Артем

   Спасибо вам большущее за мой дипломный проект по управлению

   Спасибо вам большущее за мой дипломный проект по управлению персоналом. С Вами очень легко и просто сотрудничать!

   Олег

   Всі роботи виконуються в необхідні терміни. При цьому ми не жертвуємо якістю заради швидкості написання.

   Будь-яка робота, написана нами на замовлення (у т. ч. термінова) супроводжується гарантією безкоштовного супроводу (і не вірте тим людям, які можуть вам сказати, що написана ними робота «пройде з першого разу». Це просто не реально. Швидше за все, вони ніколи не стикалися з дисертаціями або ж просто вас обманюють).

   Ми пропагуємо також принцип конфіденційності та анонімності нашого клієнта.

   Вирішивши замовити дисертацію в нашій компанії, ви гарантовано забезпечуєте собі професійний ріст і зміцнення статусу.