Замовити дисертацію аспіранта

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 80 сторінок
Гарантія 12 місяців
Терміни від 6 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість дисертації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 80 сторінок
  Гарантія 12 місяців
  Терміни від 6 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити дисертацію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Написання дисертаційної роботи та проведення відповідного дослідження – обов’язкова умова присудження наукового ступеня кандидат або доктор наук. Дисертація на здобуття наукового ступеня (кандидат/доктор наук) являє собою непросту науково-дослідну роботу, яка повинна бути написана і оформлена у відповідності з певними вимогами. Одні з основних вимог до неї полягають в актуальності тематики, практичної значущості та наукової цінності, а також повна відсутність плагіату. Крім самої дисертації, здобувач зобов’язаний надати офіційно опубліковані роботи за темою дисертації.

  Вирішивши замовити дисертацію у нас, ви будете приємно вражені тим, що дана кваліфікаційна робота виконується профільними фахівцями (в більшості випадків викладачами Вузів), котрі захистили власні наукові роботи. Перед тим, як кандидатська чи докторська дисертація на замовлення буде здана клієнту, вона пройде ретельну перевірку іншим фахівцем. Цей факт здатний дати вам додаткові гарантії щодо якості здійснюваних нами робіт.

  Професіонали своєї справи, які є співробітниками нашої компанії, не тільки здійснять необхідний обсяг робіт, але і запропонують вам відповідні послуги, перелік яких включається супровід до захисту, переробка та доопрацювання дисертації, підготовка автореферату, актів впровадження, відгуку та рецензії. Наші автори – це люди, які встигли захистити власні наукові роботи і вже протягом багатьох років практикують написання дисертацій на замовлення.

  Також дисертація на замовлення може пропонуватися за різною ціною в зв’язку з наступними умовами: вартість знижується, якщо ви повідомляєте, з використанням яких методик і на прикладі яких робіт повинна бути виконана практична частина роботи, якщо ви надаєте свій інформаційний матеріал, інші. Ми підемо вам назустріч у будь-яких ваших побажаннях і вимогах, неважливо, виходять вони від вас або від вашого наукового керівника.

  Як досвідчені фахівці своєї справи, ми знаємо всі правила підготовки дисертації до процедури захисту, а також умови правильного оформлення та подання інформації, засновані на вивченні ГОСТу. Як правило, кандидатська і докторська дисертація в якості основних вимог до себе передбачає практичну цінність і наукову новизну.

  Неважливо, чи є у вас в наявності матеріали та список джерел – ви можете повідомити нам лише одну тему кваліфікаційної роботи на присудження наукового ступеня, та все інше ми зробимо за вас. Співробітники нашої компанії прийдуть вам на допомогу у питаннях написання актуальної дисертації на замовлення, в якій будуть присутні елементи наукової новизни, необхідні посилання і бібліографічний список.

  Для того щоб зробити замовлення дисертації і почати з нами співпрацю, вам потрібно буде повідомити нам спеціальність, тему дисертації на замовлення (якщо така затверджена), і необхідні терміни здійснення замовлення дисертації. Крім того, бажано повідомити інформацію про план, у тому випадку, якщо він є, а також оповістити про початок виконання дисертації, якщо таке було, та обсяг зроблених робіт. Варіанти можливі самі різні – нічого не було здійснено, була написана глава або ж зібраний матеріал. Докторські дисертації, так само як і кандидатські дисертації можуть бути написані нами «з нуля». Крім написання якісного дисертаційного дослідження, необхідно написати і опублікувати ряд наукових статей і тез конференції, написати і розіслати автореферат дисертації, і багато іншого.

  Наша компанія може запропонувати вам наступний спектр послуг.

  Вид послуги

  Примітка

  Вартість, грн.*

  Кандидатська дисертаціяПідбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК.

  48-64 тис.

  Кандидатська дисертація “під ключ”Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК. + Написання і публікація 5 наукових статей (у акредитованих ВАК України виданнях) та 5 тез до конференції, написання автореферату дисертації

  64-80 тис.

  Організаційні питанняНаукове консультування, вибір аспірантури, допомога при вступі / прикріплення до аспірантури, кандидатські іспити, документальне оформлення, опонування / рецензія тощо

  договірна

  Доопрацювання дисертації (частини / розділу), написаної авторами не нашої компаніїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

  від 4 тис.

  Написання розділу / частини дисертаціїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

  500-2500

  Реферат аспіранта25-40 стор. А4

  600

  Підбір актуальної теми дисертації5 тем у відповідності з необхідною тематикою + стисле обґрунтування актуальності

  650

  Обґрунтування теми дисертаційного дослідженняВідповідно до вимог наукової установи

  1500

  Написання робочого плану дисертації з поясненнямиОпрацювання теми і написання плану роботи, який включає коротку характеристику змісту кожного пункту

  900

  Оформлення дисертаційної роботи, згідно з вимогами ВАК УкраїниТехнічна редакція: розміри і гарнітури шрифтів, поля, виноски, формули, таблиці, схеми, бібліографічні описи, інше.

  1200

  Наукове вичитування та редагування дисертаціїВичитування на предмет визначення і виправлення стилістичних, орфографічних і граматичних помилок (різна тематика)

  1400

  Наукова стаття ВАК (докторантам, аспірантам, здобувачам, претендентам на звання доцента)Підбір теми статті, написані авторській статті у відповідності з останніми вимогами ВАК України наукових журналів, супровід. Обсяг 10-14 А4.

  1400

  ПублікаціяПублікація статті у фаховому виданні (згідно списку акредитованих ВАК України видань). Також можливо без рецензії. Доставка друкованого збірника

  750

  Тези до міжнародних наукових конференційПідбір теми, написання, супровід

  450

  Участь у конференції та публікація тезУчасть у відповідній міжнародній науково-практичній конференції. Доставка друкованого збірника

  400

  МВА консультації, МВА проекти, дипломи МВАУкраїна, Росія, Європа, США

  договірна

  Перевірка на плагіат №1Програма “Антиплагіат” ВАК України

  4000

  Перевірка на плагіат №2Додатковий пошук плагіату, який не визначає ВАКівска програма “Антиплагіат”

  1800

  Усунення плагіатуРізні способи усунення плагіату, при збереженні цілісності роботи

  від 50 грн./А4

   

  * Наведені базові ціни на наукові роботи і послуги, які здійснюються при отриманні наукового ступеня кандидат наук.

  Всі роботи виконуються в необхідні терміни. При цьому ми не жертвуємо якістю заради швидкості написання. Будь-яка робота, написана нами на замовлення (у т. ч. термінова) супроводжується гарантією безкоштовного супроводу (і не вірте тим людям, які можуть вам сказати, що написана ними робота «пройде з першого разу». Це просто не реально. Швидше за все, вони ніколи не стикалися з дисертаціями або ж просто вас обманюють). Ми пропагуємо також принцип конфіденційності та анонімності нашого клієнта. Вирішивши замовити дисертацію в нашій компанії, ви гарантовано забезпечуєте собі професійний ріст і зміцнення статусу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами