Як правильно скласти бізнес-план самостійно?

18 Бер 2022
418

Планування – це новий тренд сучасності. Ви скажете, що плани складали завжди, і будете праві. Але саме зараз це питання максимально актуальне, особливо у сфері бізнесу. Чому? Тому що час – гроші. Ніхто не хоче даремно витрачати перше і витрачати друге.

 

Навіщо потрібний бізнес-план?

Бізнес-план – ідеальний документ для оцінки адекватності підприємницької діяльності. У ньому відображаються цілі, завдання, конкретні операції, схеми виходу із кризи, специфіка взаємодії з партнерами. Загалом, багато всього. Одне з головних призначень бізнес-плану – можливість прорахувати та спрогнозувати успіх діяльності. Комерція завжди пов’язана з ризиками, але планування дозволяє звести до мінімуму необдумані та невиправдані кроки.

За бізнес-планом інвестори оцінюють привабливість об’єкту. Якщо є світлі думки та цікаві починання, підкріплені реальними пропонованими кроками з реалізації, у власника суттєво підвищуються шанси на спонсорство.

Висновок: бізнес-план – це документ-можливість довести, що проект має право на життя, вважається перспективним та виправданим.

Які етапи написання бізнес-плану?

Процес має кілька послідовних кроків. Тобто просто сісти і написати «Відкрию устричну ферму на Середземномор’ї і через рік вийду плюс сто п’ятдесят тисяч мільйонів» не вийде.

Бізнес-план – це документ, у якому розкриваються такі блоки:

 1. Введення чи резюме. Описується сфера діяльності чи конкретний продукт, наводяться основні характеристики ситуації на ринку, робиться акцент на конкурентних перевагах, позначається рентабельність. Тобто насамперед викладаються загальні риси бізнес-плану і коротко описується його привабливість.
 2. Маркетинговий блок. Складається детальна стратегія просування із зазначенням таких факторів: цільова аудиторія, вартість та способи її залучення, терміни та етапи завоювання ринку, чорновий план реалізації продукції або надання послуг.
 3. Блок, присвячений виробництву товарів та надання послуг. У цій частині описується організація виробничого процесу, специфіка існуючої інфраструктури, використовувана сукупність методів та якостей. Саме завдяки виробничому плану формується уявлення про динаміку збільшення виробництва та вектор вибудовування логістики.
 4. Блок, присвячений організації роботи. У цій частині описується організаційна структура суб’єкта господарювання, складається інструкція для працівників, позначаються плановані до застосування методи і методи контролю.
 5. Інформація про товари та послуги. На цьому етапі наводиться інформація, яка має чітко дати зрозуміти, що саме планується виробляти, на яку аудиторію розрахований товар чи послуга, сформувати образ потенційного клієнта. При цьому попередньою цьому етапу роботою має стати аналіз кон’юнктури ринку.
 6. Фінансовий план. Цей блок є найбільш важливим з ракурсу ризиків. Формується кошторис та детальні розрахунок собівартості, вказується, яку точку можна вважати окупною та беззбитковою. За підсумками фінансового плану визначається приблизний період інвестування.
 7. Перспективність та прогнози. У будь-якому бізнес-плані мають прописуватися очікувані результати. Адже вся ця діяльність починається не просто або не тільки заради процесу, але і з метою отримання прибутку.

Якщо вам для навчання або в особистих цілях потрібен працюючий, аргументований та грамотний бізнес-план – звертайтесь до компанії «Світ Знань».

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами