Рецензія на диплом – що і як написати?

3 Лип 2020
1 683
рецензия на диплом

Без позитивної рецензії допуск до захисту дипломної роботи неможливий. Де ж її взяти, хто і як складає відгуки, на що потрібно звернути увагу – питань безліч. Без паніки. Компанія «Світ Знань» допоможе розібратися у всіх тонкощах і, за необхідності, підготує на замовлення рецензії в найкоротші терміни.

 

Поняття і суть рецензії

Рецензія – це офіційний, письмовий та обов’язковий документ. Її зміст зводиться до відгуку та оцінки дипломної роботи. Такі ось «враження» готуються за кілька тижнів до захисту і повинні вміститися на два друковані аркуші.

По своїй суті рецензія являє собою відгук професіоналів-гладіаторів на роботу «дилетанта». Це свого роду вердикт (палець вгору – допущений до захисту, палець вниз – або не пощастило з об’єктивністю рецензента, або з дипломом ви осоромилися).

 

Складові частини рецензії

Документ за аналогією з будь-якою науковою роботою складається з титульної сторінки, вступу, основної частини, висновків. Для правильного наповнення цих елементів структури важливо виконувати наступні кроки (або перевірити наявність кожного пункту):

 1. Актуальність. Рецензент повинен описати диплом з цього ракурсу. Актуальності присвячується мінімум три речення. Завдання – чітко викласти, чому дослідження важливе і перспективне, або ж навпаки, спростувати цей факт.
 2. Мета і завдання. У рецензії обов’язково кількома реченнями позначається, яких результатів автор прагне досягти, які способи і кроки були зроблені.
 3. Структура. Рецензент обов’язково описує структуру диплому, вказує наявність всіх елементів і їх співвідношення за обсягом. Тобто опрацьовує схему.
 4. Зміст. У рецензії стисло викладається суть дипломної роботи, наводиться характеристика основних розділів, вказується кількість ілюстрованого матеріалу.
 5. Недоліки і переваги роботи. Для їх максимально ретельної характеристики важливо викласти інформацію про рівень компетентності автора, загальних позитивних характеристиках, списку використаних джерел, аналізу результатів, правильності оформлення, наявності неточностей.
 6. Висновок. Рецензія завершується узагальнюючим підсумком.

Якщо серйозні негативні сторони відсутні, ставиться найвищий бал, якщо є суттєві недоліки, диплом повертається на доопрацювання.

Вимоги до авторів рецензій

Рецензентами фактично може бути хто завгодно, якщо він:

 • має диплом про вищу освіту за профілем, що відповідає темі диплома;
 • володіє бездоганною репутацією;
 • не перебуває у родинних та інших зв’язках зі студентом, не є його колегою, тобто не порушує принцип неупередженості;
 • не є колегою наукового керівника студента, не працює з ним на одній кафедрі.

Якщо рецензент має статус кандидата або доктора наук – це додаткова перевага, але не обов’язкова умова. Найчастіше рецензентами дипломників є керівники компанії і виробництв, в яких студенти проходили переддипломну практику.

Студент сам займається пошуком рецензента. Але слушні поради і допомогу може надати науковий керівник або інші співробітники кафедри.

На практиці часто трапляються ситуації, коли особи, які можуть підписати відгук, не заперечують, але не мають наміру самостійно «строчити» рецензію. У цьому випадку дипломникам варто підготувати готовий письмовий документ і подати його на підпис.

До речі про підписи: це обов’язковий атрибут рецензії, як і печатка керівника. Причому на захисті пред’являється оригінал, а не сканована копія.

Якщо ви не знаєте, як і що написати в рецензії, як розкрити і подати свою дипломну роботу з кращого боку – звертайтеся в компанію «Світ Знань».  Ми допоможемо вам написати ефектну рецензію, під якою із задоволенням поставить свій підпис будь-який викладач.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами