Наукова новизна дипломної роботи

18 Лис 2021
3 729

Обов’язковим критерієм якості дипломної роботи є наукова новизна. Передбачається, що майбутні магістри повинні не просто опрацьовувати теорію, а привносити до науки свіжі думки, погляди, напрацювання. Це логічно, адже так у студентських опусів з’являється глобальний сенс – робити цей світ кращим. З таким формулюванням, погодьтеся, вже не шкода часу та сил на підготовку до захисту.

 

Що таке наукова новизна у дипломній?

Під науковою новизною слід розуміти отриманий вперше результат. Такі роботи цінуються вище, ніж просто добрий матеріал, який, по суті, повторює вже відомі та встановлені факти. У поняття, що розглядається, безліч граней. Не обов’язково студент повинен відкривати інноваційні ліки чи другий чумацький шлях. Достатньо якщо це буде:

 • новий засіб, що раніше не застосовувався, здатний поліпшити/спростити/прискорити процес;
 • актуальний метод чи інструмент дослідження, роботи, розрахунків;
 • незвіданий аспект доступної громадськості інформації;
 • новий процес чи action;
 • нова модель.

Насправді, враховуючи, як швидко змінюються обставини, відбуваються відкриття і якими семимильними кроками рухається прогрес, незвіданого і того, на що ще не впало око вченого, досить багато. Якщо є спостережливість, допитливість та відповідальний підхід – ідеї знайдуться. Автор роботи повинен побачити чи прорахувати вигоду, переваги, способи покращення дослідницького об’єкта. Тим самим він іде на крок попереду колег, і виступає в ролі Колумба лише в менш значній сфері. Хоча хто знає, чим загрожує в майбутньому наукова новизна вашої наукової праці?

Автори дипломної роботи можуть претендувати на статус свого дослідження з науковою новизною, якщо хоча б зможуть по-новому і грамотно інтерпретувати дані, що вже є, або відібрати матеріали, які раніше ще не використовувалися. Для рівня магістрів цього достатньо.

Як визначається новизна у дипломі?

Вже першому етапі написання роботи в авторів, зазвичай, є думки і бачення концепції. Не всі ідеї, які здаються новаторськими, справді є такими. У світі вже багато чого відчинено, доведено, привнесено. Навіть якщо хтось конкретного про це не знає. Процес визначення є певною послідовністю дій:

 • виділення проблеми, яка властива конкретному об’єкту, що досліджується;
 • вивчення літератури, якісних матеріалів по темі;
 • формулювання висновків про те, як неоднозначно вивчено питання;
 • підготовка власного варіанта вирішення та підкріплення цих аргументів доказами, включаючи теоретичні дані, найактуальніші авторитетні джерела останніх років;
 • окреслення новизни власної наукової праці;
 • складання теоретичного обґрунтування позиції;
 • доказ новизни на практиці;
 • складання висновків із акцентом на цінність.

Тобто завдання автора зводиться до того що, щоб довести абсолютну новизну його результату дослідження, і навіть корисність, дійсність і значимість цього напрацювання. Елементи нововведення – ключова вимога будь-яких наукових праць.

Корисно! Науковою новизною може бути гіпотеза, новий спосіб застосування вже відомих методів, маловивчене знання, нетиповий підхід та пропозиція креативних рішень.

Яких типових помилок допускаються при формулюванні наукової новизни?

Головна помилка – забути сформулювати наукову новизну у дипломній роботі. Буває й таке. Разом з тим, на відміну курсової роботи, такий аспект є обов’язковим у дослідженні, відсутність якого дозволяє повернути матеріал на доопрацювання без пояснення причини.

Серед інших поширених помилок:

 • невідповідність наукової новизни та теми дослідження – навіть якщо вона є, але ніяк не пов’язана із заявленим змістом, у контексті роботи зарахована не буде;
 • відсутність доказу, що наукова новизна справді несе користь на практиці – тобто просто одного формулювання недостатньо;
 • заміна поняття наукової новизни описом практичної чи теоретичної значущості – це далеко не ідентичні та не взаємозамінні категорії;
 • непоінформованість автора, що аналізований аспект вже зовсім не новий, а давно вивчений і представлений – отже, погано опрацьовано матеріал на тему.

Написання дипломної роботи – творчий процес. Автору важливо бачити світ знань «зсередини» і занурюватися в конкретне питання настільки, щоб розуміти сильні та слабкі сторони, прогалини теоретично, недоробки практики. А потім, як наслідок, пропонувати свої варіанти удосконалення, адаптувати, покращувати, полегшувати завдання та процеси. Саме такі дипломні роботи на замовлення готує компанія «Світ Знань».

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами