Вимоги до % унікальності диплома

13 Тра 2021
4 171

Хочете пораду? Ніколи не ігноруйте вимоги до унікальності дипломної роботи. І буде вам щастя. З плагіатом борються старанно і жорстко. Справедливості заради, сили добра в цьому випадку не на боці студента. З розвитком технологій взяти готову роботу у старого товариша з іншого ВНЗ, не вийде. У статті ми поговоримо про вимоги до оригінальності тексту і правилах перевірки.

 

Скільки відсотків унікальності потрібно для дипломних робіт?

Перш за все, варто розмежувати поняття «унікальність» і «оригінальність». У першому випадку мається на увазі, що текст є винятковим, рідкісним, унікальним. У другому випадку під оригінальністю тексту мається на увазі справжній, непідробний, первісний вигляд.

В будь-якій системі Антиплагіат перевірка заснована на цих двох категоріях. Однак, якщо бути точними, головним орієнтуючим критерієм є унікальність. Адже оригінальний, тобто справжній і початковий текст зовсім не гарантує відсутність запозичень і кількості, що перевищує допустиму норму.

А тепер перейдемо до конкретних цифр:

 1. Бакалаврська дипломна робота з гуманітарної дисципліни, яка претендує на позначку «відмінно» – 80-85%, для менш амбіційних претензій досить 75%. З технічних дисциплін відсоток нижче – 70-75% і 60-65% відповідно.
 1. Магістерська дисертація з гуманітарного напрямку повинна відповідати критерію 90-95% і вище. Для хорошистів від цієї цифри можна відняти 10%. Автори магістерських дипломних робіт з технічних дисциплін можуть орієнтуватися на цифри 80-85%.
 1. Для дисертацій і наукових статей застосовується правило – чим вище, тим краще. Приблизно ці цифри повинні складати 90-95%, а відсоток запозичень з одного джерела – мінімальний.
 1. Курсові роботи вимагають менше зусиль – 75% і вище унікальності буде досить. Це середній показник. Багато ВНЗ ставлять ліміт набагато вище, наприклад, в МГУ він становить 87-90%.
 1. Студентські реферати – сама лайтовая завдання з точки зору унікальності. 50-55% більш ніж достатньо, а з технічних дисциплін поріг перевірки знижений взагалі до 40%.

Крім вимог до унікальності перевіряється відсоток запозичень з одного джерела. Він не повинен перевищувати показник 8-15% для бакалаврських робіт, і 5-8% для магістерських проектів. У кожному ВНЗ вказуються свої, більш конкретні цифри

Чи можна домогтися 100% унікальності в дипломних роботах?

На практиці така цифра практично нереальна. Більш того, для юридичних, медичних, технічних досліджень вона виключена. 100% унікальність може насторожити не менш, ніж 50%. Чому? Тому що це один із сигналів неякісної роботи. Звичайно, так не завжди. Але перевірки будуть.

Неможливість і непотрібність 100% унікальності пояснюється акцентом на змісті. У наукових працях завжди використовуються спеціальні терміни, стійкі наукові вирази, точні факти, дати, імена власні. Це теоретична робота, заснована на фундаментальних знаннях.  Проте, вдалі прецеденти трапляються. Якщо тема гуманітарна, соціальна, подана з нового ракурсу і являє собою опрацювання великої кількості матеріалу, нестандартний підхід – максималізму бути.

При цьому не варто завжди прагнути до абсолютної цифри. Досить підготувати дипломну роботу, яка буде на кілька відсотків оригінальніше потрібного результату. Така страховка не зашкодить. Тобто якщо для успішного захисту потрібно 85% унікальності, відмінним результатом стане 90-95% із запозиченнями за джерелом менше 3%.

При перевірці випускної кваліфікаційної роботи на унікальність не враховується бібліографічний список, титульна сторінка і додатки. При цьому самі по собі ці елементи повинні бути авторськими, а не просто запозиченими з інших робіт в ідентичному вигляді

Де і коли перевіряти унікальність дипломних робіт?

Викладачі орієнтуються на ресурс Антіплагіат.ВУЗ. У рядових студентів до нього немає доступу, тому для страховки сміливо можна просити керівника-викладача або знайомого аспіранта про послугу. Паралельно або замість такого кроку доступні до використання альтернативні варіанти.

Кращий з них в контексті студентських робіт – Unicheck. Його алгоритм перевірки максимально схожий з вузівської версією. Але є одне але. Після реєстрації на сервісі користувачеві пропонується платний і безкоштовний пакет послуг.

Можна скористатися другим варіантом, щоб не витрачатися. Але знову є одне але – розбіжності з платною версією (де перевірка більш глибока) досягають 10%. Таким чином, якщо безкоштовна перевірка, припустимо, показує унікальність курсової роботи 95% – можна не витрачатися. Якщо відсоток на межі допустимого – підстрахуватися не заважає, в тому числі такими ресурсами, як:

 • Etxt;
 • Advego Plagiatus;
 • Content Watch.

Перевірити матеріал за іншими параметрами, наприклад, заспамленності, читаємості й іншим аспектам, які насправді теж побічно впливають на унікальність, можна на таких ресурсах:

 • Istio;
 • Орфограмка

Використання сінонімайза, заміни символів і інших програм «нелегальної» унікалізації, таких як Антиплагіат Killer заборонені. Це справі не допоможе. Досвід дозволяє виявити такі виверти в кілька секунд. Одна справа, коли студент готувався, але унікальність підкачала – на кілька відсотків закриють очі або дозволять доопрацювати. Інше – хитрощі табу і «чорна» практика. Такий підхід може налаштувати проти студента.

За допомогою цих ресурсів можна вдало «подшаманити» текст. Адже криві словесні конструкції, стилістичні помилки і використання жаргонізмів надають оригінальності, але грають злий жарт з якістю. Тому перевіряти текст на унікальність потрібно не тільки спочатку, але і після внесення всіх правок і безпосередньо перед захистом. Не справляєтеся самі? У компанії «Світ Знань» завжди готові допомогти.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами